Samsung Galaxy SII Batarya Tercihi,Bir Yorum Atın Lütfen !

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy SII Batarya Tercihi,Bir Yorum Atın Lütfen !
Merhaba Arkadaşlar Samsung Galaxy SII'mi aldığımdan beri adam akıllı kurcalayamadım desem yeridir çünkü telefonun şarzı benim elimde sürekli kullanımda 3-4 saat içinde eriyip gidiyor internette gördüğüm bataryalı kılıflar var onlardan alasım var birde yüksek mAh li bataryalar var onlarda ilgimi çekiyor açıkçası ;

1.Tercih / Samsung Orijinal 2000 mAh batarya + kalınlaşan kapak

Linki :

bu batarya cihazın normal bataryası ile yer değiştiriyor ve 2000 mAh olduğu için çok büyük bir fark olacağını sanmıyorum üstelik fiyatları 80-90 TL arasında değişiyor...

kalınlık farkı yukarıda görüldüğü gibidir...

2.Tercih / Yan Sanayi(orijinal olmayan üretim) 3500 mAh Batarya + kendine göre kapağı varmış ama ne kadar kalitelidir bilinmez 3500 mAh olmasına rağmen fiyatı 40-50 TL arası değişiyor ama bunun da patlama riski olabileceğini düşünüyorum en çok aklıma yatanda bu tercih aslında

Link :

3.Tercih / Power Bank 2000 mAh Batarya (2000 mAh + 1650 mAh = 3650 mAh Toplam Depolama Kapasitesi)

fiyatı 70-80-90 TL arası değişiyor hem kılıf görevi görüyor hemde içinde bataryası var buda olabilir aslında

Link :

4.Tercih / Sanırım Samsung Tarafından üretilmiş 2200 mAh depolama kapasitesine sahip batarya yukarıdaki ile hemen hemen aynı özelliklere sahip biraz daha kaba (2200 mAh + 1650 mAh = 3850 mAh Toplam depolama kapasitesi)

Link :

bu konuda maxicep ailesinin desteğine ihtiyacım var her türlü önerilerinize ve eleştirilerinize açığım lütfen yorumunuzu esirgemeyin klavyeniz eskimez:oke:

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Batarya seçerken dikkatli olmalısın kardeşim ucuz bataryalar kullanma.Bence 4.tercih.

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Orjinalini al Talip ne olur ne olmaz kardeşim kalınlığı takma Sen

• Beğen

cliolar

Üye
Bataryanin değiştirilebilir olmasi büyük nimet

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Batarya seçerken dikkatli olmalısın kardeşim ucuz bataryalar kullanma.Bence 4.tercih.

4.cü tercihteki bataryalı kılıf en çok depolama kapasitesine sahip olan ama markasının ne olduğu belli değil bir adama sorayım ben onu:oke:

- - - Eklendi - - -

Orjinalini al Talip ne olur ne olmaz kardeşim kalınlığı takma Sen

Ucuzluktan değil Necati 3500 mAh olduğu için onu dedim doğru söylüyorsunuz patlama riskide çok yüksek:oke:

- - - Eklendi - - -

Bataryanin değiştirilebilir olmasi büyük nimet

Aynen Öyle iP4 ve 4s in bataryaları değiştirilemiyor :D

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
MasteLaa

MasteLaa

Üye
4.cü tercihteki bataryalı kılıf en çok depolama kapasitesine sahip olan ama markasının ne olduğu belli değil bir adama sorayım ben onu:oke:

- - - Eklendi - - -

Ucuzluktan değil Necati 3500 mAh olduğu için onu dedim doğru söylüyorsunuz patlama riskide çok yüksek:oke:

- - - Eklendi - - -

Aynen Öyle iP4 ve 4s in bataryaları değiştirilemiyor :D
Orijinal Samsung bataryası değil mi 4 tedi :allalla: Ben orijinal al derim diğerleri büyük risk.

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
şu 2000 mAh lığı alacam ama çok fazla fark olmayacak taş çatlasın beni 1-2 saat daha götürecek aklım şu bataryalı kılıflara takıldı sanırım powerbank olanı alacam diğeri markasız çin malıymış onu telefonuma takmam ben...

bu arada 25 TL ye orijinal Beats Audio iç kulaklık buldum sizce nasıl ?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
orjinal olması imkansız derim 25 tl te beats audio

• Beğen
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
dostum bataryanin irjinalini al ben optimusa 3000ma batarya aldim 1 ay iyi gitti sonra yarim gunu gecmiyodu

• Beğen
bountykiller

bountykiller

Üye
şu 2000 mAh lığı alacam ama çok fazla fark olmayacak taş çatlasın beni 1-2 saat daha götürecek aklım şu bataryalı kılıflara takıldı sanırım powerbank olanı alacam diğeri markasız çin malıymış onu telefonuma takmam ben...

bu arada 25 TL ye orijinal Beats Audio iç kulaklık buldum sizce nasıl ?

orj harici batarya almaya mecbur kalırsan kaliteli markalarda var içlerinde (trust ttec ... )

kulaklık kesin çakma. tahtakalede de var 15 tl ye monster in nokia kulaklıklaını satıyorlar :D

• Beğen
ersinbakar

ersinbakar

Üye
Mah yuksek bir tane alderim. Biraz kaba ama arkadasimdan bilirim 3-4 saat oluyor 8-9 saat

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Mah yuksek bir tane alderim. Biraz kaba ama arkadasimdan bilirim 3-4 saat oluyor 8-9 saat

kılıflar mı yoksa 3500 mAh lık batarya mı ?

- - - Eklendi - - -

Orijinal Samsung bataryası değil mi 4 tedi :allalla: Ben orijinal al derim diğerleri büyük risk.

değilmiş galiba POWER BANK olanı alacam 2000 mAh kendi depolama kapasitesi var + 1650 mAh batarya telefonun üzerinde var birde markası iyi gibi power bank marka diğerinin markası bile yok onu alasım yok 200 mAh tan sebep cihazımı riske atmak istemiyorum bu arada bu kılıflar 1-2 ay sonra bozulurmu orada 500 kere doldurma boşalma diyordu ?

MasteLaa

MasteLaa

Üye
kılıflar mı yoksa 3500 mAh lık batarya mı ?

- - - Eklendi - - -

değilmiş galiba POWER BANK olanı alacam 2000 mAh kendi depolama kapasitesi var + 1650 mAh batarya telefonun üzerinde var birde markası iyi gibi power bank marka diğerinin markası bile yok onu alasım yok 200 mAh tan sebep cihazımı riske atmak istemiyorum bu arada bu kılıflar 1-2 ay sonra bozulurmu orada 500 kere doldurma boşalma diyordu ?
Adi olanlardan alma dikkat et kardeşim :)

Üst Alt