Karşılaştırma Samsung Galaxy S7 Exynos 8890 vs LG G5 Snapdragon 820

Sponsorlu Bağlantılar

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S7 Exynos 8890 vs LG G5 Snapdragon 820
Son zamanların en popüler iki akıllı telefonu hız açısından karşılaştırılmış.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
S7 Fark Atmiş Baya

lazye

lazye

Üye
S7 Fark Atmiş Baya
ama asphalt 8 de lg fark atıyor bence optimizasyonda var işin içinde ayrıca bişey daha keşfettim videonun sonunda asphalt lg de yeniden başladı s7 de devam etti multitask s7 daha iyi yapıyor demekki

Emre

Üye
S7 dövmüş.

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
ama asphalt 8 de lg fark atıyor bence optimizasyonda var işin içinde ayrıca bişey daha keşfettim videonun sonunda asphalt lg de yeniden başladı s7 de devam etti multitask s7 daha iyi yapıyor demekki

Sadece 1 oyunda önce başladı o kadar olsun di mi :) yeniden başlatması zaten bitirdi beni. Ram canavarı Samsung bile dayanıyor. Helal olsun valla ne diyim. Bu kadar güzel ekran varken sistemden sebep alamiyordum ve s6 ile sorunu çözdü biz de rahatladık.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu ve lazye
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
11 e 1 Ama :)

lazye

lazye

Üye
Sadece 1 oyunda önce başladı o kadar olsun di mi :) yeniden başlatması zaten bitirdi beni. Ram canavarı Samsung bile dayanıyor. Helal olsun valla ne diyim. Bu kadar güzel ekran varken sistemden sebep alamiyordum ve s6 ile sorunu çözdü biz de rahatladık.

Evet ona bnde şaşırdım baya ya samsung bu işi çözmüş demekki
Asphalt 8 digerlerinden daha fazla grafik isteyen bir oyun yalnız ama tabikide s7 ucurmus lg yi baya :)

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Suç LG de ya da başkasında değil Snapdragon'da. Neler çektirdi bana kimse bilemez. Isınır ve ısınınca performans düşürür. Isınması için ekranın parlaklığını açman yeterli.

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831
furyzer0

furyzer0

Üye
Samsungu hiç sevmezdim ama artık her iş elinden geliyor tek başına bir cihaz yapabilen tek firma sanırım

Sent from mtalk using lumia 950

• Beğen
Tepkiler: snapdroid
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
İşlemciden ekrana, kasadan kameraya kadar kendisinin. Eleştirilebilecek tek yanı yazılımıydı onu da düzeltti. Mobil sektörü ilerletmeye çalışan tek firma bence. Komple ar-ge birimleriyle geliştirip daha iyi teknolojik yenilik sunmaya çalışıyor daha ne yapsınlar.

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
furyzer0

furyzer0

Üye
Eleştirilebilecek tek yazılım değildi bence kasa kalitesi de pek iyi değildi ayrıca güncelleme desteği sorunu da vardı onu düzeltip dûzeltmediklerini göreceğiz

Sent from mtalk using lumia 950

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Kasa kaliteleri s6 dan önce düzelmeye başladı s6 ile düzeldi. Yazılım olarak geç olsa da s6ya gelen 6.0 çok iyi.

ArMaGeDdOn_87

Üye
Kasa kaliteleri s6 dan önce düzelmeye başladı s6 ile düzeldi. Yazılım olarak geç olsa da s6ya gelen 6.0 çok iyi.
demekki kısmende olsa bana göre büyük bir sorun devam ediyor,başka Bi sorun da şu mesela note 3 en son güncellemeyi alabilecek kapasitedeyken almadı buda büyük bir sorun

BRKTNL

BRKTNL

Üye
exynos şu an çok iyi noktada, bence normaldir snap820 yi geçmesi ki geçmeli de. bu üçünün arasına helio yu da koysak nasıl olur acaba :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Helio telefon geldi mi bize hiç

snapdroid

snapdroid

Üye
Samsung yazılımını artık cidden başarılı yapıyor. Android lollipop ve samsung başardı. Gerisini yazılımını bozan firmalar düşünsün "ios 9 KASIYOR 4s çok yavaş, markette program yok"

Üst Alt