Samsung Galaxy S3 sensor arızası

Sponsorlu Bağlantılar

jr_jamis

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S3 sensor arızası
Gardaşla benim bu salaksy hakkten salo serviceden alali 2hft olamadi şimvikte magneyic sensor mudur nedir o istop edivedi ekran donmuo playden psula atiom oda calusmio *#0*# yapiom en alttaku snsur topu 0da ckili duruo yani calusmio acilen yrdimlarinizi bekliom cankarim benim...

Serhanas35

Üye
önce bi düzgün yazmayı ogrensen? :D

KayraBey

KayraBey

Üye
Google çeviri işe yaramadı...

jr_jamis

Üye
    Konu Sahibi
önce bi düzgün yazmayı ogrensen? :D

Gardas ben o yaziyida bunuda telden yazdim samsung
salaksy s3 un bi türlü magnwtic sensoru calimiyo scret cod olan *#0*# yaptiim zamanda en altta cikan sensor topu kimildamio neyapcam die soesumdu

codblackops2

codblackops2

Üye
Oncelikle salaksy degil galaxy

Sensor calismiyorsa yazilimsalda olabilir buyuk ihtimalle donanimsaldir.servise götürün. Umarim dogru anlamisimdir :hmmm

jr_jamis

Üye
    Konu Sahibi
magarada kac yil kaldin

Kardes ben magrada m.ö300&600 yy arsinda kaldim benim bu amiral gemisine salaksy deme amacımda 6aylik cihaz bu 3.kere servise gidioda o yüzden daha önce kiesle ve odin ile yaxilim attim toparlamdi bazi sitelerde calibrasyonla olur dio amma offset fosyasi olmadiindan calibrasyon yapilamadi die hata verip kapatio...
Bu arada herkesin ilgisine teşekkürler

TheMadness

TheMadness

Üye
Kardes ben magrada m.ö300&600 yy arsinda kaldim benim bu amiral gemisine salaksy deme amacımda 6aylik cihaz bu 3.kere servise gidioda o yüzden daha önce kiesle ve odin ile yaxilim attim toparlamdi bazi sitelerde calibrasyonla olur dio amma offset fosyasi olmadiindan calibrasyon yapilamadi die hata verip kapatio...
Bu arada herkesin ilgisine teşekkürler

Bir daha servise ver olmazsa iade et.

jr_jamis

Üye
    Konu Sahibi
Bu cihaz çikmadan samsung firmasi bu cihaza amiral gemisi olarak adlandiriodu amabenimki sanirim hani su sazlardan yapilan sandallara benzio oyuzden bendeki adi salaksy yani bi amral gemisi boyle olursa siz kruvazor ve deniz altilari siz dusunun........

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Cizhazınızdaki donanım sorunları için servise başvurmalısınız.Forum kurallarına uyunuz Türkçemizi düzgün kullanınız.Konu açarken ilgili bölümlere açınız.

:locked:

• Beğen
Tepkiler: Dede ve jr_jamis

kocak519

Üye
Gardaşla benim bu salaksy hakkten salo serviceden alali 2hft olamadi şimvikte magneyic sensor mudur nedir o istop edivedi ekran donmuo playden psula atiom oda calusmio *#0*# yapiom en alttaku snsur topu 0da ckili duruo yani calusmio acilen yrdimlarinizi bekliom cankarim benim...
Ben de aynı problemi yaşıyordum, hatta saati kullanmayı bile bırakmıştım. Sonra bira ara saat elime tekrar geçti ve bitaz araştırayım dedim belki düzeltebilirim diye düşündüm. Ve kısa bir araştırmadan sonra tamamen çözdüm. Şuan tüm sensörler sorunsuz çalışıyor.

Üst Alt