Yardım Samsung Galaxy S3 Rom sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

reterete

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S3 Rom sorunu
Cümleten selamün aleyküm hayırlı günler.

Arkadaşlar elimde i9300 Galaxy S3 var. Buna rom flashlamama rağmen içindeki veriler silinmiyor ve kurulum da istemiyor ama odinde Flash Ok olarak görünüyor yani yüklenmiş gibi gözüküyor birkaç tane rom denedim fakat aynı sorunu veriyor . Önereceğiniz bir çözüm yolu var mıdır ?

Tekrardan özetleyecek olursam : Odin romu yüklemiş gibi gösteriyor tamam diyor ama telefonda hiç bi etki bırakmıyor yani hiçbişey olmamış gibi devam ediyor çalışmaya. Flashladığım romlar orijinaldir.

Şimdiden teşekkür edeirm:spr

mcnpl4

mcnpl4

Üye
ses kısma ev tuşu ve güç tuşu olması lazım (ses açma da olabilir) bunlara basılı tut kapanıp samsung yazısı gelene kadar. recovery menüsü açılır. sonra wipe data wipe cache ve advanced bölümü var ordan da wipe dalvic cache yap silinir herşey. ama orjinal romda hafızadaki resimler müzikler ne varsa siliniyor
ses kısma ev tuşu ve güç tuşu olması lazım (ses açma da olabilir) bunlara basılı tut kapanıp samsung yazısı gelene kadar. recovery menüsü açılır. sonra wipe data wipe cache ve advanced bölümü var ordan da wipe dalvic cache yap silinir herşey. ama orjinal romda hafızadaki resimler müzikler ne varsa siliniyor

reterete

Üye
    Konu Sahibi
Onları bi çok kez denedim hocam olmuyor

strk92

Üye
Peki cihazınızı download moda alıp en güncel orjinal romu flashlayıp tekrardan rom atmayı debediniz mi ?

reterete

Üye
    Konu Sahibi
güncel

frezby1

frezby1

Üye
telefona phlızetouch yada twrp recovery mod u yukle sonra recovery den mega wıpe ındır flasla daha sonra costum rok yuklıceksen romu recovery den orjınal rom yuklıceksen de download modda odın ıle yukleme yap buyuk ıhtımalle sorun cozulmus olur

Üst Alt