Samsung Galaxy S3 Neo Plus GT-I9301Q root recovery ya da rom

Sponsorlu Bağlantılar

killer53

killer53

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S3 Neo Plus GT-I9301Q root recovery ya da rom
Bu cihaz için root recovery ya da rom ile ilgili bilgisi olan varmı şimdiden teşekkürlerreserve

bulent67

bulent67

Üye
Kardes bendede s3 Neo var. Yeni aldim ve root yapmak istiyorum fakat yapamadim. Arastirdim fakat nafile. Telefon kendini güncelledi 4.4.2 oldu. Sonra sdcard problemi basladi . Gerci sdcard icin program var önemli degil ama o bile root olmadan calismiyor. Eger olurda root yapailirsen bana da nasil basardigini mesajlarsan sevinirim .

• Beğen
Tepkiler: quake90
killer53

killer53

Üye
    Konu Sahibi
Kardes bendede s3 Neo var. Yeni aldim ve root yapmak istiyorum fakat yapamadim. Arastirdim fakat nafile. Telefon kendini güncelledi 4.4.2 oldu. Sonra sdcard problemi basladi . Gerci sdcard icin program var önemli degil ama o bile root olmadan calismiyor. Eger olurda root yapailirsen bana da nasil basardigini mesajlarsan sevinirim .

Eger modelin I9301Q degilse bilemem ama ayni model ise yaklaşık olarak bende 100 ya da 180 mb lik bit guncelleme yapti guncellemeden sonra cihazı recovery sen den sifirladim suan hizli akici sekilde kullaniyorum sd kart problemi belki senin sd kartin ile alakalidir bende 32 GB takılı bi sorun yok suanlik ama cihazini sifirlamani oneririm

quake90

quake90

Üye

Merhaba kardeş. Bende yeni aldım samsung s3 neo sana ufak bir sorum olacak. Mesaj kısmında renkli gülen smile'ler var arkadaşım bana onları yolluyor bende görünüyor ama ben atamıyorum o resimli smile ifadelerini kullanamıyorum yardımcı olurmusunuz çok sevinirim.... Bir türlü anlayamadım resimli anlatırsanız çok güzel olacak... Teşekkürler. :duvar2::duvar2::duvar2:

killer53

killer53

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba kardeş. Bende yeni aldım samsung s3 neo sana ufak bir sorum olacak. Mesaj kısmında renkli gülen smile'ler var arkadaşım bana onları yolluyor bende görünüyor ama ben atamıyorum o resimli smile ifadelerini kullanamıyorum yardımcı olurmusunuz çok sevinirim.... Bir türlü anlayamadım resimli anlatırsanız çok güzel olacak... Teşekkürler. :duvar2::duvar2::duvar2:

arkadaşım senın cıhazında eger samsung ıse yazılımsal olarak o smiller var ıse onları mesajlarında gorebılırsın ama sana mesaj atan kısı onları kullanır görür senın telefonun yazılımında o smiller yok ıse goremezsın yazılımsaldır sıkıntısı..

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
quake90

quake90

Üye
yok değil bendeki vodafone smart 4 her iki telde kitkat 4.4.2

Son düzenleme:
killer53

killer53

Üye
    Konu Sahibi
klavye yazılımından dır ve framework dosyalarından dır

ekin8

Üye
Allahaşkına bu telefonu nasıl root edebileceğimi biri bana anlatsınYok cevap yazabilecek biriRoot için yardım lütfenRoot için yardım lütfen

killer53

killer53

Üye
    Konu Sahibi
Allahaşkına bu telefonu nasıl root edebileceğimi biri bana anlatsınYok cevap yazabilecek biriRoot için yardım lütfenRoot için yardım lütfen

odin üzerinden sadece flashla keyfini çıkar :) baya araştırma sonucu buldum :)

• Beğen
Tepkiler: ekin8

ekin8

Üye
Çok teşekkürler gerçekten işe yaradıPeki elinizde twrp cwm gibi bir custom recovery var mı

arslan3332

arslan3332

Üye
killer53 dediğini biraz açarmısın nasıl yapılıyo herşeyi denedim rootlayamadım

Alone_Chief

Alone_Chief

Üye
varmı deneyen dün aldım teli önceden wonder vardı her türlü cm kurdum şimdi stock rom bana çok basit geldi cm de görsellik süperdi.
rootu deneyen varsa bende rootlıyım bu arada benimki hala 4.4.2 kimisi 4.4.3 güncellemsi almış galiba.beyler ben burdan yaptıp resimli anlatmışlar

killer53

killer53

Üye
    Konu Sahibi
killer53 dediğini biraz açarmısın nasıl yapılıyo herşeyi denedim rootlayamadım
sadece cfroot dosyası modele göre indirip odin üzerinden kuruyoruz rootlu oluyor cıhaz + twrp recovery de cıktı oda odın üzerinden flashlanıp kullanılabılır.

Alone_Chief

Alone_Chief

Üye
bizim telefonlarda otg desteği yokmu deneyen varmı benimki çalışmıyor :(

ekin8

Üye
sadece cfroot dosyası modele göre indirip odin üzerinden kuruyoruz rootlu oluyor cıhaz + twrp recovery de cıktı oda odın üzerinden flashlanıp kullanılabılır.

twrp linkini atar mısınbulamadım da

kartalim91

kartalim91

Üye
yeni çıkan telefona bile rom arıyorsunuz cihaz zaten stabil çalışıyor ne insanlar var ya telefonu bozmak için herşeyi yapıyorlar

dunya190

Üye
arkadaşlar ben kingoroot adında bir program buldum. programı yüklüyorsunuz bilgisayarınıza telefonun şarj kablosunuda usbye takıyorsunuz. programı çalıştırınca kendisi driverları yüklüyor bu yükleme biraz sürüyor sonrada root ekranı geliyor ve root diyorsun kendi rootlayıp telefonu yeniden başlatıyor. çok basit zorlanan arkadaşlar varsa deneyebilir.
Kingo Root google dan aratabilirsiniz.

killer53

killer53

Üye
    Konu Sahibi
yeni çıkan telefona bile rom arıyorsunuz cihaz zaten stabil çalışıyor ne insanlar var ya telefonu bozmak için herşeyi yapıyorlar
insanlar telefonu kişiselleştirmek ister daha hoş görünmesini ister ve bu yüzden yargılama dostum

Siycey

Siycey

Üye

Burda hem root hemde TWRP kurulumu var :)

Üst Alt