İstek Samsung Galaxy S3 Neo GT-9301 Rom Tavsiyesi ?

Sponsorlu Bağlantılar

delimatkap

delimatkap

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S3 Neo GT-9301 Rom Tavsiyesi ?
Arkadaşlar sizden telefonuma uygun rom tavsiyesi istiyorum.Stabil olsun,performansı iyi olsun.Görünüm fark etmez.Lollipop romları denedim onlardan hariç tavsiyelerinizi bekliyorum

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
S3 neo kullanıyorum bende ve pek fazla rom yokta lollipoplardan memnun kalmadiniz mi mesela cm12.1

delimatkap

delimatkap

Üye
    Konu Sahibi
S3 neo kullanıyorum bende ve pek fazla rom yokta lollipoplardan memnun kalmadiniz mi mesela cm12.1

Hayir pek sevmedim note 4 s6 s5 tarzi gorununlu olsa iyi olur s5 tarzi denedimde s6 ve note 4 bulamadim mui rom atmayi dusunuyorum ama kararsizim sen onerebilirmisin

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Daha önce ace 2 kullanıyordum CM çok kullandım sıkıldım.Yeni şeyler lazım note 4 s6 ya benzer görünümlü romlar.
Iste sana diyorum ki yine cm kur tema indir temayı flashla twrpden al sana ne istiyosan yoksa öyle rom bulamazsin

delimatkap

delimatkap

Üye
    Konu Sahibi
Iste sana diyorum ki yine cm kur tema indir temayı flashla twrpden al sana ne istiyosan yoksa öyle rom bulamazsin

Var sen bilmiyorsun herhalde galaxy a5 romu galaxy a3 ve s5 mini romlari var dedim bunlari ama bir tek durum cubugu ayarlar ve dosya yoneticisi degisti menu falan ayni kaldi klavyede ayni kaldi

Üst Alt