Karşılaştırma Samsung Galaxy S3 Mü Htc One X Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

LordSeco35

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S3 Mü Htc One X Mi?
arkadaşlar elimde kutulu faturalı galaxy s3 var telefonumda root s4 romu var. telefonumun s4ten farkı yok akıllı oynatma vs vs herşeyiyle çalışıyor sorun yok fakat samsungtan sıkıldığım için sizce HTC One X ile takas etmeli miyim memnun kalır mıyım? sizin düşünceleriniz nelerdir edeceğim telefonda yurtiçi kayıtlı kutulu faturalı temiz bir telefon olucak.

Birde Lumia 920 için düşünceleriniz nelerdir

Son düzenleme:

enterneoll

enterneoll

Üye
hayır zaten elinde s3 var boşu boşuna htc'ye takasla uğraşma htc'de samsungdaki kadar destek bulamazsın lumia hiç karşılaştırmıyorum bile

• Beğen
Tepkiler: LordSeco35

LordSeco35

Üye
    Konu Sahibi
düşünceleriniz için sağolun hocam

• Beğen
Tepkiler: enterneoll
PriZm

PriZm

Üye
Yatay geçiş olur bence.İkiside hemen hemen aynı seviyede cihazlar.Ancak S3 ün geliştirici desteği daha iyi.

mehmettech

mehmettech

Üye
Htc one x in artıları
Müzik
Kamera
Daha canlı ekran
Tasarım

S3ün Artıları
Donanım
webte daha hızlı
çıkarabilir batarya

-bence değişmeye degmez-

fk555897

fk555897

Üye
Lumia 920 çok güzel bir telefon ama Lumia'da S3'deki rahatlığı bulamazsın.

Invoke

Invoke

Üye
Fazla fark yok, aynen yatay geçiş olur aşağı yukarı. Ben One X'in görünüşünü daha çok seviyorum o sebeple one xle değişirdim.

mehmettech

mehmettech

Üye
Arkadaş s3ü değişmeyecek pm attı bence haklı bir seçim ayrıca s4 romu olmasıyla daha bi kullanışlı olmuşturEn azından s3 yazılım açısından gelecek vaadediyo

emreli01

emreli01

Üye
S3 e yazilim desteği daha fazla diyorsunuz da one x de 4.2.2 sense 5 verilmedi mi ekranı s3 e göre mükemmel.. kamera desen gerçek renkler (s3 e göre ) tasarım ve beat audio farkı :)) yani tercih meselesi

LordSeco35

Üye
    Konu Sahibi

Cihazim bu durumda arkadaşlar

Invoke

Invoke

Üye

Cihazim bu durumda arkadaşlar

Yani?

theeternal

theeternal

Üye
s3

Invoke

Invoke

Üye
Yani stock değil hocam :D yorumlari ona göre almak istedim htcdede bunları yapabilir miyim mesela

Tabiki yapabilirsin ama ne derecedir bir bakmam lazım, >>

0MG90

0MG90

Üye
Ben olsam değiştirirdim HTC One X le tasarımı bile yeter
Ayrıca One X için Revolution HD rom var çok iyi onu yüklersen kat kat hızı artar ve görünüşü de güzel

• Beğen
Tepkiler: emreli01
mehmettech

mehmettech

Üye
S3 e yazilim desteği daha fazla diyorsunuz da one x de 4.2.2 sense 5 verilmedi mi ekranı s3 e göre mükemmel.. kamera desen gerçek renkler (s3 e göre ) tasarım ve beat audio farkı :)) yani tercih meselesi
daha fazla demedim vaadediyo dedim s3e 4.3 geldi sorun çıktı düzeltiyorlar:)Hem arkadaş rom,root ,apk kısaca yazılımla ilgileniyo s3ün geliştirici desteği daha fazla

• Beğen
Tepkiler: LordSeco35

Üst Alt