Telefon Tavsiyesi Samsung Galaxy S3 Mini? vs. HTC Sensetion XE?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KiRa-X

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S3 Mini? vs. HTC Sensetion XE?
slmlar arkadaşlar, artık benim için kült oldu maxicep e sormadan telefon almıyorum artık :)

samsung galaxy s3 mini ile htc sensetion xe arasında kaldım.

özellikle andorid güncellemesi olsun s3 mini önde
otg ver ekran desteği ile de htc s xe önde.

iki telefonunda kendine has özellikleri mevcut ama benim için asıl sorun android güncellemesi.

htc sensetion xe ye bu yıl ortası çıkacak olan android 5 i getirmeyebilir ki şu an bile ıcs ye çıkamadı htc s xe.
ram oranıda 768mb olduğu için android 5 i desteklemeyebilir.

öyle bir destek geleceğini bilsem htc yi hemen alıcam ama işte banko değil.

sizce hangisi? s3 mini? htc s xe?

skywalker06

skywalker06

Üye
bence s3 mini daha mantıklı olur yeni cihaz çünkü birde ace 2 bile parasının hakkını verdi bana cihaz o yüzden samsung htcye göre daha iyi şu anda kesin bişey olmasada sammobile'da yazan sızdırma habere göre s3 mini 5.0 almayacakmış 4.2.2de kalacakmış ama belli olmaz çünkü cihaz yeni

KiRa-X

Üye
    Konu Sahibi
bence s3 mini daha mantıklı olur yeni cihaz çünkü birde ace 2 bile parasının hakkını verdi bana cihaz o yüzden samsung htcye göre daha iyi şu anda kesin bişey olmasada sammobile'da yazan sızdırma habere göre s3 mini 5.0 almayacakmış 4.2.2de kalacakmış ama belli olmaz çünkü cihaz yeni

teşekkürler cevabınız için ama şu her android modeli için bir telefon çıkarma olayı olmasa daha iyi olacak ki dediğiniz gibi android 5 çıkınca 1gb altı ramli bütün telefonlar 4.2 ye mahrum kalacak çöpe dönecek adeta :S

hurol1

Üye
samsung galaxy s3 mini al

emreolol

Üye
mini

enterneoll

enterneoll

Üye
s3 mini :) tercih ederdim

skywalker06

skywalker06

Üye
teşekkürler cevabınız için ama şu her android modeli için bir telefon çıkarma olayı olmasa daha iyi olacak ki dediğiniz gibi android 5 çıkınca 1gb altı ramli bütün telefonlar 4.2 ye mahrum kalacak çöpe dönecek adeta :S
ama şuda var project butler olduğundan 4.0dan itibaren 4.2.2 kullanmak çok sorun bişey değil eski android sürümleri çok yavaş yenilerine 2.3.6dan kalmak daha kötü bir olay bence

KiRa-X

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim bir de one s durumu ortaya çıktı :)
s3 mini ile one s arasında kaldım şimdide :)

one s one x bile ezen bir telefon ama işte samsung ve galaxy faktörleri mevcut :)

furkey

Üye
arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim bir de one s durumu ortaya çıktı :)
s3 mini ile one s arasında kaldım şimdide :)

one s one x bile ezen bir telefon ama işte samsung ve galaxy faktörleri mevcut :)

Samsung ve galaxy olmasının bir numarası yok kardeşim one s i gönül rahatlığıyla alabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt