Samsung Galaxy S3 Mini Orjinal Recovery / Cwm

• 19 Eylül 2013
  • 10172 Okunma
  • 18 Cevap

1. samsung galaxy s3 mini orjınal CWM donmek ısyeyen arkadaşlar aşagıdakı lınden dosyayı ındırıp rardan cıkarın ıcınde orjınal yazanı odın ıle atın hıc bır sorun yoktur bır cok kez kendım kullandım
    Zippyshare.com

linki yeniledim arkadalar kusura bakmayın gec oldu :) rar içinde stok ( orjinal ) recovery, Dokunmatik Ve tuslarla kontrol olan recovery mod var

Yazan: sado_27
    Son düzenleme: 15 Ocak 2014
    onceponatime bunu beğendi.
  2. Ben anlamadim ki haci orj cwm ne oluyor bi farki mi var?

3. neyini anlamadınki kardeş normal bildigin telefonu ilk aldıgın da recovery moda gırmedınmı hıc bıre bır orjınal olanı aynısı amaç telefonu orjınal yapmak yanı garantıye gonderdıgın zaman sorun cıkmamamsı ıcın :)

4. rica ederim :)

5. Anladim :)

6. :)

7. tsk

8. Teşekkürler..

9. TEŞEKKÜRLER

10. vay abı ya android e de mı el attın sonunda :)

11. napalım kardeş elımızden geldıgı kadar yardımcı oluyoruz :D nokıa artık hayır getırmez bıze :D

12. hocam bunun kurulumunu nasıl yapıyoruz bilgi verme imkanınız var mıdır? odin PDA yoluyla mı gidicez Bootloader dan mı yoksa başka mı?

13. odin ile yapıyosun

14. odınde
    odınde kurulum yok zaten normal rom atar gıbı pda ıle yapıyorsun kardes telefonun dıwland modda olsun

15. Abi bana acil lazim hic biyerden bulamadim lutfen linki yenile

16. nrmal stock romu yuklesen orjinal recovery gelmez mi zaten

17. şu s3 mini orjinal 4.1.2 roomu düzgün bir yere upoad edecek bir hayırsever kardeşimiz yok mudur sitede, formda bir adet var rardan çıkmıyor hatalı yüklenmiş.

18. kades bilgisayarsiz olmuyormu cwm dan ziplesek

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
19/09/2018 - 11:42