Yardım Samsung galaxy s3 mini (GT-8200Q)

Sponsorlu Bağlantılar

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy s3 mini (GT-8200Q)
Arkadaşlar çıldırcam her türlü dosyayı falan denedim ama şu telefonu bi türlü root edemedim bakın parantez içinde açıyorum model (GT-8200Q) google'da arattım ama bi sonuç çıkmadı öteki root dosyalarıda uyumlu değil olmuyor bu modele göre... bu işler ile uğraşan yapan birisi veya birileri var mı rica ediyorum yardım etsin...

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
Arkadaşlar çıldırcam her türlü dosyayı falan denedim ama şu telefonu bi türlü root edemedim bakın parantez içinde açıyorum model (GT-8200Q) google'da arattım ama bi sonuç çıkmadı öteki root dosyalarıda uyumlu değil olmuyor bu modele göre... bu işler ile uğraşan yapan birisi veya birileri var mı rica ediyorum yardım etsin...

bu 4. konun zaten kardeş buluduğumuzda birisine mesaj atarız 4 kere konu açmanın ne anlamı var

• Beğen
Tepkiler: Desaparecido9454
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye

Xda da arattinmi peki?

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
    Konu Sahibi
Arattım malesef ama yokYok mu halaaaa....

sekil_27

sekil_27

Üye

sekil_27

sekil_27

Üye
Basit hemde cok basit arkadaslarr ; gelistirici seceneklerini aktif etceksiniz hepsi bu ; s3 mini (i8200 ,)s4 mini de yaptim baya guleceksiniz

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
    Konu Sahibi
Basit hemde cok basit arkadaslarr ; gelistirici seceneklerini aktif etceksiniz hepsi bu ; s3 mini (i8200 ,)s4 mini de yaptim baya guleceksiniz
Harbiden güldüm yani. ne gerek duydun bunu buraya yazmaya ?

sekil_27

sekil_27

Üye
Kardes guldunse ne ala ;demek yardima ihtiyacin kalmadi

sekil_27

sekil_27

Üye
Verdigin resimde cihaz bilgileri kisminda "GELISTIRICI SECENEKLERI" ISMINDE MENU GIZLI ONCE ONU AKTIF EDICEKSIN VE ISARETLEMELERI YAPICAKSINKI ROOT PROGRAMLARI TELI GORSUN (ZIPLI ROOT LAR ISE YQRAMIYOR)

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
Verdigin resimde cihaz bilgileri kisminda "GELISTIRICI SECENEKLERI" ISMINDE MENU GIZLI ONCE ONU AKTIF EDICEKSIN VE ISARETLEMELERI YAPICAKSINKI ROOT PROGRAMLARI TELI GORSUN (ZIPLI ROOT LAR ISE YQRAMIYOR)
işte telefon telefon root programları değişiyor ama sen bu işten anlamıyon galiba

• Beğen
Tepkiler: Desaparecido9454
sekil_27

sekil_27

Üye
evet kardeşim ben bu işten anlamıyorumm; s3 i8200 Q su an rootlu kullanıyorumm:)
sürüm 4.2.2 arkadaşlar ve rootlu şu an
neyse yapılışına geçeyimm konu açıp

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
    Konu Sahibi
evet kardeşim ben bu işten anlamıyorumm; s3 i8200 Q su an rootlu kullanıyorumm:)
sürüm 4.2.2 arkadaşlar ve rootlu şu an
neyse yapılışına geçeyimm konu açıp
Detaylı olarak anlat çok merak ettim bende cidden.

sekil_27

sekil_27

Üye
konu açılmıştır dedigim gibi basit arkadaşlarr

sekil_27

sekil_27

Üye
gülmeye şimdiden başlayın turk sitelerinde bir ilk ;ben bulamadım ve de rastlamadım şimdiden sonra rastlarım artık

Üst Alt