Samsung Galaxy S3 Mini Alcam

• 27 Mart 2013
  • 855 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar S3 mini alcam hatta sitenin linkinide vereyim.Samsung i8190 Galaxy S3 Mini--Samsung-Samsung i8190 Galaxy S3 Mini +Kılıf ve Ekran Koruyucu Film HEDİYE!-Samsung-Samsung bu arkadaşlar . Alanlar var mı tavsiye edermisiniz . Garanti durumu nasıl sitedeki yorumlar telefon ve hizmetten memnunlar gösteriyor. Site güvenlilir mi? Ürün Kore deki gibi çakma telefonlardan mı cevaplarınızı bekliyorum

Yazan: asali97
  2. ithalatçı firma garantisi altında çalışıyor, daha önce bir alışveriş yapmadım bu siteden ama sedef okey kuruluşu. Ödeme güvenliği artık hemen hemen çoğu sitede mevcut yani alışverişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz diye düşünüyorum

3. Bilinmemiş hiçbir siteden alma , Yerinde Olsam Telefon alacak olsaydım S3 Mini Almazdım

4. iki aydır s3 mini kullanıyorum gayettte iyi bir telefon önce 4s vardı hiç aratmıyor artı en azından milleten gelen fotolara rahatca bakabiliyor ve paylaşabiliyorum

5. Piyasaya göre bu kadar aşağı fiyata satıyorsa o cihazda Türkiye'de geçerli garanti yoktur herhangi birşey olduğunda ithal eden firmaya gönderiyorsun oda yaptırmaya yurtdışına gönderiyor Türkiye'de samsung,başarı ve telpaya garantiye veremezsin

6. S3 mini bir harika :d

7. Limangodada 709 du bitmediyse site daha güvenilir en azından

8. Sakın ithalatçı garantili almayın sakın.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 16:45