Samsung Galaxy S3 e Dair Birkaç Sıkıntı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
exel@ns-MS-

exel@ns-MS-

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S3 e Dair Birkaç Sıkıntı
Ya ben güncelleme yapamıyorum bunu kolay bir yolu yokmu
telefonum yurtdışından gelme garantili değil böle bi ruyarı veriyor kies te
lütfen yardımcı olun bu günceleme ne illet bişi
manuel kolay bir yolu yokmu

birde bişi sorcam bilgin varmı acaba bu aralar ciddi bir şarj sorunu yaşıyorum telefon şarjda ama şarj olmuyordu farklı şarj cihazları denedim olmuyor saatleerce kalıyor şarjda %10 luk bir dilim zar zor doluyor sabaha kadar kalıyor %5lik bir artış yaşadı yeni şarj cihazı aldım dnedim aynı şarj oluyor görünüyor yani takıtığımda gittim bataryayı değiştirdim bu kez dün %25 ten %72ye kadar çok iyi bir şekild eçıktı bu defada orda durdu daha da artmadı saat başı %1 bu konuda bir fikrin bi önerin olaiblir mi telefoncu da anlamıyor heralde bşi diyemedi
*ayrıca çalıştığım yerde wireless le kablosuz ağa bağlanıp istediğim gibi geziniyor istediğim videoalrı izleyebiliyordum yalnız dün itibariyle lig tv sitesine uygulamasına giriyor ama videoları aç dediğimde telefonunuz bu video dosyasını desteklemiyor diyor oysa sbaah izlemiştim 2 aydır lig tvde onlarca video izledim
sorun neyden kaynaklanıyor olabilir aynı şekilde bi haber sitesinde bi çok videoyu izleyebiliyordum artık onlarda açılmıyor .. bu video açılamaz diyor oysa dailymotion ve youtubedeki videolar açılıyor bi siteden bulup flash playeri bulunp indirdim kurdum olmadı you tube &dailymotiıonda sorun yok ama diğerlerinde hiç video izleyemez oldum sebebi ne olaiblir acaba mix playerle birliktee bir kodekte indirip kurdum.. hala çalışmıyor HattaLig tv nin siteminiz bu dosya formatını desteklemiyor dediği videolardan bi kaçını telf hafızasıı indirip atmıştım orda gayet güzel eksiksiz ve sorunsuz izleyebiliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt