Samsung Galaxy S2'e Gamepad Bağlanır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LeaderTR

LeaderTR

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S2'e Gamepad Bağlanır mı?
Merhaba arkadaşlar Samsung Galaxy S2'ye Gamepad Bağlanır mı? Varmıdır böyle bi alet, cihaz? Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

doruk944

doruk944

Üye
Gamepadden kastın kontrol cihazıysa oyunlar için evet bağlanır ama her oyunda kullanamassın oyunun bunu desteklemesi lazım benim aklımda olan Modern Combat 4 destekliyor ama daha büssürü var destekliyen oyun...

LeaderTR

LeaderTR

Üye
    Konu Sahibi
peki kontrol cihazını nerden bulabilirim? hangi cihazlar olur? resim falan atar mısınız? :)

doruk944

doruk944

Üye
Ya Normal Ps3 controlleri bile oluyor bildiğim kadarıyla OTG üzerinden yada bt üzerinden

LeaderTR

LeaderTR

Üye
    Konu Sahibi
hmm anladım. Peki nasıl oynayabilirim? nasıl aktif edebilirim kolu yani? Telefonu rootlamak mı lazım?

doruk944

doruk944

Üye
Bildiğim kadarayla rootlamaya gerek yok program vardı hatta bağzı oyunlar programsızda destekliyor diye biliyorum telefonun OTG desteklemesi lazım yoksa root gerekebilir

LeaderTR

LeaderTR

Üye
    Konu Sahibi
Peki OTG nedir? Benim telefonumda bulunur mu?

doruk944

doruk944

Üye
Bitane kablo alıyosun tam açılımı aklımda değil telefonun usb portu oluyor o oraya klavye fare herşey takılıyor galaxy s2 destekliyor diye biliyorum ama en kötü ihtimal rom ile eklenebilcek bir özellik

LeaderTR

LeaderTR

Üye
    Konu Sahibi
anladım. Peki o kabloyu nerden alabilirim? bi de o kabloya konsolu nasıl takıyım? evde ps3 var zaten yani onun kolu olur mu ki acaba?

doruk944

doruk944

Üye
olması lazım otg kablosu gittigidiyor gibi sitelerde yada teknosa media marketlerde bulabilirsin ama bi araştır bt üzerinden bağlanıyor olması lazzım ps3 kolunun

LeaderTR

LeaderTR

Üye
    Konu Sahibi
bt ile ps3'ü nasıl bağlayabilirim acaba biliyosanız söyler misiniz? internette pek bişey bulamıyorum da.. Ben kablosuz olarak ve analoglu oynamak istiyorum. Mesela GTA Vice City'i :D

doruk944

doruk944

Üye
Bt den kastım bluetooth ps3ün kolları bluetoothludur xbox 360kiler wirlessdir onun bi yöntemi vardı ama hatırlamıyorum tam olarak

LeaderTR

LeaderTR

Üye
    Konu Sahibi
peki teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt