Samsung Galaxy S2 oyunda kasıyor ?

• 17 Mart 2013
  • 1977 Okunma
  • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Real Racing 3 kurdum. Kardeşimin telefonunda kasıyor oyun. Bende iphone 5 var zerre kasma yok. Tegra oyun driveri mi ne diyorlar. Bunu kurarsam ne olur ? Nasıl kurarım tam bilgim yok bu konuda ?

Yazan: Batuhan Apatay
  2. Ozelliklerden goruntu kalitesini kis oyundan

Batuhan Apatay bunu beğendi.
  3. öyle ayar mı varmış bakıyımm.

- - - Eklendi - - -

Yok öyle bi ayar

4. var ama root lazim

5. Bende vardı. Demek ki rootlu olunca gözüküyormuş.

6. Birde s2 ye iphone 4 ten iyi derler ben iphone 4 ü real racing 3 i hiç kasmandan oynuyorum ve daha nicesini Bu telefonu alırken ikisi arasında çok kaldım ama iyiki iphone 4 almışım.

7. iOS farkı :good:

8. ayar degil iste 3d chainfire pro uygulamasini indir bu sayede t20 bircok desteklemeyen oyun actim gene kasiyor ama neyse sonucta desteklemeyen diyorum.zaten kasan oyunlar acaip hizlandi

9. Android 4.1.2 CF3D desteklemiyor sanırım

10. adam konuda Android surumunun kac oldunu ole bisey belirtmemis.zaten 4.1.2 lerde filan calismaz

- - - Eklendi - - -

adam konuda Android surumunun kac oldunu ole bisey belirtmemis.zaten 4.1.2 lerde filan calismaz

11. 4.1.2 kurulu. Onu yazmaya ne gerek var. En son sürümü kullanırız her zaman.

12. kasma yokki s2'de arkadaşım oynuyor.

13. O seçenek bende de yok.

Konuya gelince.çok fazla aracın olduğu yarışlarda başlangıç introsunda benim telefonda da hafif fps düşüşü oluyor.Devamı 40 fps+.iOS dan kötü optimizasyonla port edilen oyunlardan biri daha işte.

14. o intro'da benimki de kasıyo :zzz:

15. Güç tasarrufu açıktı. Kapatıp denetcem bi de.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 10:44