Samsung galaxy s2 için 4.0.4 güncellemesi ülkemiz için yayinlandi!

Sponsorlu Bağlantılar

polo128

Üye
yalan değil bende konuyu görünce atladım güncellemeye isteyene ekran görüntüsüde eklerim

55talveg29

Üye
arkadaşlar ben dun saat 22 gibi yukledim kiesten gozukmuyordu wifi zerinden guncelledm. gercekten ciddi bir hiz artisi var r.p.e teki gibi surekli kasmiyor.ayrica ayar tusunun temasi degismis. pil yuzde gorunumu gelmis. ama isin kotu tarafi guncelleme cikali aylar olmasina ragmen ulkemize yeni veriyorlar. bide ne yazikki guncelleme ile gelen bazi uygulamalari ulkemiz desteklemiyor. 4.1 sabirsizlikla bekliyorum.

atillaahmetalp

Üye
Şimdi soru şu siz telefonunuzu nereden aldınız ve telefonunuz rootlumudur?
çünkü rootlu telefonlarda güncelleme telefondanda oluyor.
bizim dediğimiz güncelleme Kies Türkiyede olan güncelleme dün bu güncelleme gece 01.00 itibarı ile yoktu.

- - - Eklendi - - -

yalan değil bende konuyu görünce atladım güncellemeye isteyene ekran görüntüsüde eklerim

bizim dediğimiz güncelleme Kies Türkiyede olan güncelleme dün bu güncelleme gece 01.00 itibarı ile yoktu.
siz ekran görüntüsü olarak bize Kiesteki bu telefonunuzda ülkeniz için en son yazılımdır diye yazan yeri yollayın telefonda 4.0.4 yazan yeri göndermeniz resmi güncelleme bekleyen ben gibi kullanıcılar için bir anlam ifade etmiyor ne yazıkki.

silver_cover

silver_cover

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

siz ekran görüntüsü olarak bize Kiesteki bu telefonunuzda ülkeniz için en son yazılımdır diye yazan yeri yollayın telefonda 4.0.4 yazan yeri göndermeniz resmi güncelleme bekleyen ben gibi kullanıcılar için bir anlam ifade etmiyor ne yazıkki.

teli ben aldim ilk kullanicisiyim . root kullanmayi sevmiyorum. o yuzden rootlamadim. OTA yoluylada telefondan guncelleme islemi gerceklestiriliyo. size niye nasil gelmemistir bilmiyorim ama cok bi fark yok. gelmesede olurmus. biraz sarjda duzelme var bi kac eksik veya hata duzelmis..

erdi_s

erdi_s

Üye
Aah aaahhhh bi de galaxy wonder'a gelse su ics ne guzel olcak :-(

polo128

Üye
daha yuklemedim. sadece güncelleme olup olmadığını kontrol ettim ve 229 mb lik güncelleme buldu android sürümüm 2.3.6 puan bundan memnunum wifi ya girince güncelleyecem

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

4.0.4 olup. olmadığını bilmiyorum ama yeni bi güncelleme gelmiş adı da i c s . gunlerdir kontrol ediyorum yoktu bu gün kontrol ettim gelmiş . telefon r o o t lu. değil . ayrıca birsey sormak istiyorum otomatik boşluk koymayı nasıl iptal edebiliri m ?

cukuleaks

Üye
Siz daha icsyi beklionuz :D yukleyin custom rom , guncelleme kurbanı olmayın. Telefonunuzu son hız istediğiniz gibi kullanın:)

zordayim

zordayim

Üye
Simdi ciktimi cikmadimi 4.0.4 ?

71fatih

71fatih

Üye
Türkiye için 4.0.4 hala çıkmadı kimse umutlanmasın.Güncelleme geldi diyen arkadaşın telefonu % 99 ya yurt dışı çıkışlı yada rootlu.

• Beğen
Tepkiler: byefendy00
avcitalip

avcitalip

Üye
Türkiye için 4.0.4 hala çıkmadı kimse umutlanmasın.Güncelleme geldi diyen arkadaşın telefonu % 99 ya yurt dışı çıkışlı yada rootlu.

Kesinlikle :oke: bende babamın s2 sinden baktım yoktu güncelleme falan :allalla:

GrknYavas

GrknYavas

Üye
yok abı nerde bende baktım yokk oyle bır guncelleme sen telefonu yurt dısından almadıgına emın mısın onlar ıcın geldı de bızım ıcın gelmedı daha

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Başka ülkenin romunu yüklemiştir arkadaş.. Türkiye romu yok daha..
Son çıkan rom 4.0.3 I9100XWLP7 sürümü.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Başka ülkenin romunu yüklemiştir arkadaş.. Türkiye romu yok daha..
Son çıkan rom 4.0.3 I9100XWLP7 sürümü.

Bugün 4.0.4 ile resmi yollardan tanıştım :anlas:

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Bazen samsungu anlamak çok zorlaşıyor :hmmm

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Konu sohbete dönmeden kapatalım :)
Nasılsa Türkiye romu daha çıkmamış. :locked:

Üst Alt