Samsung Galaxy S III Mini Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
badmus

badmus

Üye

bigmod

Üye
evet kendimden biliyorum. derste mesaj falan yazamiyorum çok zor. hemen goze batiyor.

evet zaten benimde şuan en büyük sıkıntım o telefon alıcam çok büyük ekranlı telefon istemiyorum ama güncel oyunları ve programları falan çalıştırsın istiyorum fakat daha bulamadım kendime güzel bir telefon.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
evet zaten benimde şuan en büyük sıkıntım o telefon alıcam çok büyük ekranlı telefon istemiyorum ama güncel oyunları ve programları falan çalıştırsın istiyorum fakat daha bulamadım kendime güzel bir telefon.

galaxy s2 alabilirsin.

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
Güzele benziyor

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Arkadaşımda var perşembe günü yakalandı 4.3 ekran boyutu gene büyük bence ama son çare s2 bakacağım fakat şuan başka telefonlarda bakıyorum,arıyorum.

o zaman 4s al bütçen el veriyorsa kardeşim.

bigmod

Üye

valla kardeşim küçük ekranlar içinde en uygunu bir jailbreak yaparsın oh mis

Haklısınız fakat android deneyimi yaşamak istiyorum zaten Kasım 20'sinde alıcam telefonu inşallah aradığım kriterlerde bir telefon bulurum yoksa 4s alıcam.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Haklısınız fakat android deneyimi yaşamak istiyorum zaten Kasım 20'sinde alıcam telefonu inşallah aradığım kriterlerde bir telefon bulurum yoksa 4s alıcam.

valla kardeşim android telefonlarda moda artık büyük ekranlar gerçi dünya genelinde öyle ama küçük ekranda 4s in üstüne cihaz yok :)

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Küçük ekranlı ve donanımı iyi cihaz istiyorsan en iyisi 4S yani :) He eğer ekran sorun olmayacaksa S3 al derim :)

bigmod

Üye

valla kardeşim android telefonlarda moda artık büyük ekranlar gerçi dünya genelinde öyle ama küçük ekranda 4s in üstüne cihaz yok :)

Evet haklısınız 4s bakıcaz gibi görünüyor kasıma kadar süpriz bir cihaz gelmezse

15097

15097

Üye
Harika haber!! Alasım geldi ne yalan söyleyeyim :D bu arada türkiye'ye ne zaman gelir? Hadi samsung bekliyoruz iyi haberlerini :D :P:

avcitalip

avcitalip

Üye
R.A.M

R.A.M

Üye
iphone boyutlarında diyo, apple çıktığı gün davayı açar :ehe

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
sakin ol Ege :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt