Haber Samsung Galaxy Note5 için yeni bir güncelleme geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Note5 için yeni bir güncelleme geldi
Samsung ve güncelleme :hmmm

Samsung, yeni phablet modeli Galaxy Note5 için güncelleme sunmaya başladı…

Samsung, akıllı telefon pazarına bu sene bir çok yeni model sunarken, özellikle de üst seviyede büyük ilgi görüyor. Galaxy S6 amiral gemisi ve bu cihazın iki yanı kavisli versiyonu Galaxy S6 edge’yi Mart ayında duyuran firma, daha sonra Ağustos ayında da Galaxy Note5 ve Galaxy S6 edge+ olarak iki yeni phablet modelini gün yüzüne çıkarmıştı.

Samsung Galaxy Note5 üst düzey donanım özellikleri ve ayrıca S-Pen desteği ile de dikkat çekerken, güncelleme desteğini de bu model için üst seviyede sürdüren Samsung, cihaz için yeni bir güncellemeyi sunmaya başladı.

Bu yeni güncelleme Google’ın Android 6.0 Marshmallow adındaki yeni işletim sistemini içeriyor. N920IDVU2AOJ4 olarak Singapur’da sunulmaya başlanan güncelleme 144.2MB dosya büyüklüğüne sahip.

Firmadan gelen bilgiye göre bu sunulan yeni güncelleme ile arama stabilitesi arttırılmış ve ayrıca batarya kullanımı da optimize edilmiş. Sadece bunlarla da yetinmeyen firma ayrıca güvenlik geliştirmelerini de bu yeni güncelleme ile birlikte Galaxy Note5 kullanıcılarına sunuyor.

Galaxy Note5 akıllı telefon 5.7″ büyüklüğünde 2560×1440 piksel Quad HD dokunmatik ekran, Exynos 7420 sekiz çekirdekli işlemcili 64-bit yonga seti, 4GB sistem belleği, 32GB / 64GB dahili veri kapasitesi, 16MP arka kamera, 5MP ön kamera, Android 5.1.1 Lollipop mobil işletim sistemi özelliklerine sahip.

Samsung Galaxy Note5 için yeni bir güncelleme geldi - MaxiCep

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Güncelleme deyince niye düşünce smile kullandın ?
Ben S6 yi alalı 3-4 ay oldu 4 defa güncelleme aldi. Sence durum vahim mi?? Samsung pişmanlık midir ? :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Herkes Samsunga oynuyor hayır hangi cihaza güncelleme vermedi de bu kadar yükleniyorsunuz

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Güncelleme deyince niye düşünce smile kullandın ?
Ben S6 yi alalı 3-4 ay oldu 4 defa güncelleme aldi. Sence durum vahim mi?? Samsung pişmanlık midir ? :)
Yok yahu takılmayın bence :oke:
sürüm atlama hariç bir cihaz aynı versiyon üzerinden güncelleme alıyorsa bu hata düzeltmesi dir (sizinde bildiğiniz gibi)
mesela OnePlus 2 geldiği günden bugüne toplam 8 güncelleme geldi
hatalar sorunlar bitene kadar gelir. ben buna güncelleme demem hatanın her yeri hatadır
önemli olan cihazın stabil olması :)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Herkes Samsunga oynuyor hayır hangi cihaza güncelleme vermedi de bu kadar yükleniyorsunuz

Samsung çok cihaz çıkarıyormuş ...
Sanki çıkan bütün cihazları kullanacaklar.
Her zevke keseye göre cihaz çıkarıyor işte daha ne yapsın samsung acaba ??? :)
Yok yahu takılmayın bence :oke:
sürüm atlama hariç bir cihaz aynı versiyon üzerinden güncelleme alıyorsa bu hata düzeltmesi dir (sizinde bildiğiniz gibi)
mesela OnePlus 2 geldiği günden bugüne toplam 8 güncelleme geldi
hatalar sorunlar bitene kadar gelir. ben buna güncelleme demem hatanın her yeri hatadır
önemli olan cihazın stabil olması :)

Zaten guncellemeleride cihaz daha stabil çalışsın diye bekliyoruz.
Ne için beklememiz gerekiyordu ki? :)

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Zaten guncellemeleride cihaz daha stabil çalışsın diye bekliyoruz.
Ne için beklememiz gerekiyordu ki? :)
Güncelleme deyince kim fark aramıyor.?
aa bumu gelmiş demeyen kaç kişi var ;) OnePlus One stabil ve okadar çok iyi olduki, ama kullanmıyorum yenisi var plus 2 ve
buda stabil değil
:oke:
şimdi ben neyi bekliyorum :)
maceramı heyecanmı, yoksa sadece yeni cihaz olduğu icin bir arayışmı ;)

Hangisi :)

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Valla samsung kim ne derse desin güncelleme konusunda ki en kıt firma inkar etmeyin bence tamam sana 4 güncelleme gelmiş ama s6 yeni çıktı :)

yoksa çinli firmalar haftalık güncelleme veriyor miui flyme vs vs :sirit:

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Valla samsung kim ne derse desin güncelleme konusunda ki en kıt firma inkar etmeyin bence tamam sana 4 güncelleme gelmiş ama s6 yeni çıktı :)

yoksa çinli firmalar haftalık güncelleme veriyor miui flyme vs vs :sirit:

Yanı her hafta neyi güncelleyebilir ki bir firma ? Yada ne vaadedebilir ki verdiği guncellemelerle?
3 ayda bir yapsın düzgün güncelleme yapsın önemli olan cihazın en stabil hale gelmesi değil mi?

Mesela benim cihaza hiçbir yenilik gelmedi sadece stabilite sağlandı ve cihazdan aşırı memnunum açıkçası :)
Ayrıca servis olarakta çok iyi hizmet veren bir firma samsungun hakkını yemeyin bu konularda :)

hikmet366

hikmet366

Üye
Yanı her hafta neyi güncelleyebilir ki bir firma ? Yada ne vaadedebilir ki verdiği guncellemelerle?
3 ayda bir yapsın düzgün güncelleme yapsın önemli olan cihazın en stabil hale gelmesi değil mi?

Mesela benim cihaza hiçbir yenilik gelmedi sadece stabilite sağlandı ve cihazdan aşırı memnunum açıkçası :)
Ayrıca servis olarakta çok iyi hizmet veren bir firma samsungun hakkını yemeyin bu konularda :)
servis konusunda biraz sinirliyim :D

bayrak elektronik servis s6 değişim yapmadı ama başarı servisi 1 ay dolmadığı için siz bu üründen hoşlanmadıysanız biz bu cihazı değiştircez dedi . her servis bir değil .iyisi de var kötüsü de var.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Biz bu cihazları güncellemek için almıyoruz
Eğer bi sorunu varsa düzeltirler

Samsung hangi cihazını buglu yazılımla bırakmış...

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
servis konusunda biraz sinirliyim :D

bayrak elektronik servis s6 değişim yapmadı ama başarı servisi 1 ay dolmadığı için siz bu üründen hoşlanmadıysanız biz bu cihazı değiştircez dedi . her servis bir değil .iyisi de var kötüsü de var.

Karşındaki insana görede değişebilir tabiki :)
Benim gittiğim serviste fazlasıyla iyi hiç sorun yaşamadım serviste :)

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Neyse güncelleme konusunu fazla uzatmayalım tartışma vs çıkmasın :)

note 5 sahibi olan var mı yada güncellemeyi kuran

Üst Alt