Samsung Galaxy Note2 önerir misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Afşın

Afşın

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Note2 önerir misiniz?
Arkadaşlar Samsung Galaxy Note2 almayı düşünüyorum.

Not2 kullanan arkadaşlar

-Bu cihazla ilgili sorun yaşayan arkadaşlar var mı?

-cihaza ne kadar ücret verilmeli yani piyasası nedir?

-kamera özelliği ve batarya özelliği önceliğim.

Önerileriniz benim için önemli teşekkürler?

Birde ekranı sağlam mı yani çizilmeye veya kırılmya karşı falan.

H.mtn :tşk:

avcitalip

avcitalip

Üye
iş görür bir cihaz ama şimdi 4 Eylülde Note 3 tanıtılacak ve 1 ay içerisinde tüm ülkelere dağıtılması düşünülüyor bence bekleyin bir gelsin ülkemize note 2 fiyatlarını düşürecektir he hemen almak isterim derseniz buyrun size en ucuzu :

Ali58_58

Ali58_58

Üye
note 3 istiyorum demişsin note 2 alıyımmı diye soruyosun :D hocam

- - - Eklendi - - -

birde hocam durumunuz pek iyi değilse pasaportla bir yere giden akrabanız gerekse umre olabilir ordan alıp pasaporta kayıtta ettirebilirsiniz öyle en az 500 lira oynuyor

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Ben kurban bayramında kavuşcam inşallah Note 2'me Rusya'dan getirtiyorum, tertibim bi arkadaş getirtiyor 500TL'ye anlaştık :d: Sıfır 64GB versiyonu kapalı kutu olacak ve 500 TL :tebessüm: ama şiddetle tavsiye ederim, Note 3 daha devasa olacak :/ 6.3'' çok büyük olur yani :bilmm

ANIL

ANIL

Admin
Ben kurban bayramında kavuşcam inşallah Note 2'me Rusya'dan getirtiyorum, tertibim bi arkadaş getirtiyor 500TL'ye anlaştık :d: Sıfır 64GB versiyonu kapalı kutu olacak ve 500 TL :tebessüm: ama şiddetle tavsiye ederim, Note 3 daha devasa olacak :/ 6.3'' çok büyük olur yani :bilmm

6.3 olan Galaxy Mega. Note 3 ekran boyutu 5.7 inç olması bekleniyor.

___kaptan___

___kaptan___

Üye

6.3 olan Galaxy Mega. Note 3 ekran boyutu 5.7 inç olması bekleniyor.

Askerde olmanın etkileri işte, teknolojiyi takip edemiyoz :( Ama 5.5'' ve 6'' üstü ekran boyutu çok kaba duracaktır fikrimce :bilmm

Afşın

Afşın

Üye
    Konu Sahibi
not 2 zate büyük not 3 ü bu yüzden tercih etmedim.Not2 işimi görür :) önerileriniz için teşekkürler :)

bu yurt dışından ucuza getirme meselsi var ama ne kadar güvenilir garanti kapsamı bakımından olsun yazılım IMEI bakımından olsun?

- - - Eklendi - - -

note 3 istiyorum demişsin note 2 alıyımmı diye soruyosun :D hocam

- - - Eklendi - - -

birde hocam durumunuz pek iyi değilse pasaportla bir yere giden akrabanız gerekse umre olabilir ordan alıp pasaporta kayıtta ettirebilirsiniz öyle en az 500 lira oynuyor

not 3 demedim kardeşim diki bakarsan görürsü :) o çok büyük kaçıyor ;) öneriniz için teşekkürler :oke:

- - - Eklendi - - -

Askerde olmanın etkileri işte, teknolojiyi takip edemiyoz :( Ama 5.5'' ve 6'' üstü ekran boyutu çok kaba duracaktır fikrimce :bilmm

ever aşırı kaba ama not2 ideal benim için

inşallah askerlik bitince güzel bir teknoloji karşılar sizleri :) hayırlı tezkereler

Üst Alt