Galaxy Note 4 Samsung Galaxy Note 4 Stabil Note 7 Fan Edition Rom Android Nougat(7.0)

Sponsorlu Bağlantılar

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Note 4 Stabil Note 7 Fan Edition Rom Android Nougat(7.0)
SM-N910C-N910CQ(Exynos): SM-N910H (Exynos): kaynak için tıklayın

UYARI!: Telefonunuz garanti dışı kalır ve tüm dosyalar silinebilir yedek alın.

Romun eksiklikleri

1-Bu romu yüklerseniz kalitedeki video çekemezsiniz. Bir kamera uygulaması yüklerseniz çekeceğiniz videolar youtube'daki 360p video kalitesindeki videolara benzer olacaktır.(Fotoğraf kalitesinde sorun yok.Kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz.)

2-Görüşme sırasında ahizenin sesini çok açarsanız veya hoparlörü açarsanız karşıdaki kişiye eko yapar. Karşıdaki kişi kendi konuşmasını yankılı bir şekilde duyar. Kendi sesinden seni duyamayabilir.Kısmi çözümü kablolu mikrofonlu kulaklık takmak yada ahizenin sesini kısıp kullanmaktır.(En büyük sorun bu)

3-Parmakizi sensörü çalışmaz.

4-SmartView

5-Bluetooth Mikrofon çalışmaz.Arabada veya bluetooth kulaklıkla görüşme yapamazsınız.

Romun Artıları
-Rom stabil

-Note 7 sistemin tamamı optimize şekilde çalışmaktadır.
-Android 7.0
-Always On display çalışıyor.
-Temaları destekliyor.

-Yüzlerce yazı fontu içinde geliyor.
-Note uygulaması ve bir çok sistem uygulaması yenilenmiş halde geliyor.

ROOT ATMA
Telefonu kapatin.Ses kısma+menü+power tuşlarına basın ve ses açma tuşuna basın.Telefonu download moduna aldınız.Telefonu kabloyla bi̇lgi̇sayara bağlayın.Şi̇mdi̇ odi̇n programını açın ve pda butonuna tıklayıp i̇ndi̇rdi̇ği̇ni̇z dosyayı seçi̇n ve start butonuna basın.

CWM YÜKLEME
N910C-N910CQ-https://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=3015053&d=1415990555

N910H-https://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=3015073&d=1415991020

Cwm yüklemek i̇çi̇n telefonu download moduna alin ve root yükler gi̇bi̇ yükleyi̇n.Cwm açmak i̇çi̇n ses açma+menü+power tuşlarini kullanabi̇li̇rsi̇ni̇z.Açtıktan sonra türkçe di̇li̇ seçebi̇li̇rsi̇ni̇z.
YEDEK ALMA
Telefondaki̇ resi̇mleri̇ ve önemli̇ dosyalari mutlaka bi̇lgi̇sayara yedekleyi̇n. Rom yüklerkenbüyük bi̇r i̇hti̇malle telefondaki̇ her şey si̇li̇necekti̇r.
Ses açma+menü+power tuşlarina ayni anda basin.telefonu recovery moduna aldiniz. şi̇mdi̇ dosyalarin yedeği̇ni̇ almak i̇çi̇n backup and restore kismina basin ve backup(yani̇ dosya yedeği̇ alin) yapin(bi̇raz zaman alabi̇li̇r).eğer çok önemli̇ dosya ve resi̇mleri̇ni̇z varsa bi̇lgi̇sayara yedekleyi̇n.(eğer yedekleme alamazsaniz önemli̇ olan dosyalari bi̇lgi̇sayara atip yedekleyebi̇li̇rsi̇ni̇z.

ESKİ ROM DOSYALARI NASIL SİLİNİR:
Şi̇mdi̇ recovery modda wi̇pe data/factory resete tiklayin.

Rom Ekran Görüntüleri

Romu İndir(1.92GB
)

ROMUN 43 MB GÜNCELLEMESİNİ YÜKLERKEN HİÇ BİR KUTUCUĞA TİK KOYMAYIN.SESTE SIKINTILAR OLUYOR.

ROM GÜNCELLEMESİ(43MB)
Rom orijinal konusunu görmek isterseniz tıklayın:

Rom yükleme
Rom yüklemek için telefonu recovery moda alın ve install tıklayıp rom dosyasını bulun ve yükleyin.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: arslan3332 ve TheNightMare.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Paylaşım için :tşk:

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
:rica: linkleri yazıya ekleyemedim.Neden olduğunu anlayamadım eski açtığım konularda yapabiliyordum.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
:rica: linkleri yazıya ekleyemedim.Neden olduğunu anlayamadım eski açtığım konularda yapabiliyordum.
Şu anda bir sıkıntı gözükmemektedir. Eklediğiniz Linkler gözüküyor.

Ayrıca, Tamamı büyük harflerle yazmak yasaktır. Konu başlığını düzenleyiniz. Daha önce düzenlediğim halde, Israr ile Tamamı büyük harflerle yazmışsınız.

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Israr ile büyük harf yapmadım konu küçük harfle onaylanıp yayınlanmış o sırada bir kaç değişiklik yapıyordum ve değişiklikleri yapıp yayınladım. Ama sorun yok düzelttim.:oke:

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

Üst Alt