Samsung, Galaxy Note 3 Ve Galaxy Gear Için “infographic” Geldi

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung, Galaxy Note 3 Ve Galaxy Gear Için “infographic” Geldi
4 Eylül tarihinde Samsung IFA 2013 başlamadan Berlin‘de düzenlediği“Unpacked” etkinliğinde yeni cihazlarını gün yüzüne çıkarmıştı. 2013‘ün ilk “Unpacked” etkinliğinde Galaxy S4 amiral gemisi akıllı telefon modelini duyuran firma, ikinci etkinliğinde diğer amiral gemisi modeli Galaxy Note 3‘ü, firmanın ilk akıllı saat modeli Galaxy Gear‘ı ve yeni nesil tableti Galaxy Note 10.1 2014 Edition‘ı duyurmuştu.

Galaxy Note 3′ün teknik özelliklerine baktığımızda 5.7″ büyüklüğünde ve1920×1080 piksel Full HD çözünürlükte Super AMOLED dokunmatik ekrana sahip olan cihaz, aynı zamanda 3GB sistem belleği ve16GB/32GB/64GB dahili veri kapasitesi seçenekleri ile geliyor.

İki farklı versiyon ile sunulan akıllı telefonun 9505 modelinde Qualcomm Snapdragon 800, 9500 model numarasına sahip versiyonun da iseSamsung‘un kendi üretimi olan Exynos 5 Octa yonga seti kullanılıyor. Akıllı telefonun arka yüzünde 4K video çekimi yapabilen 13MP kamera bulunurken, ön tarafta da 2MP başka bir kamera daha yer almakta.

Diğer taraftan Galaxy Gear akıllı saatin teknik özellikleri; 1.63″büyüklüğünde 320×320 piksel dokunmatik ekrana sahip olan cihaz512MB bellek ve 4GB dahili veri kapasitesi sunuyor. 800Mhz saat hızında çalışan tek çekirdekli işlemciden güç alan model ayrıca 2MP kamera ile geliyor.

Samsung Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear için bir infografik yayınladı. Her iki cihaz hakkında bazı bilgileri bu görselden öğrenebilirsiniz.

Samsung, Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear için “İnfoGraphic” geldi

Invoke

Invoke

Üye
Galaxy geardaki ram ile benim teldeki ram miktarı aynı :D

Samet.25

Benim dikkatimi bişey çekti note 3 deki gear ın ayarlar menusu nu wp ye cok benzettim söylemek istedim :D

Üst Alt