Samsung Galaxy Mega 2 gerçek görselleri ile karşınızda

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Mega 2 gerçek görselleri ile karşınızda
Samsung'un yeni phablet modeli Galaxy Mega 2 geçtiğimiz hafta Malezya'da ön siparişe sunulmuştu. Şimdi ise Galaxy Mega 2'nin detaylı görsellerini sizlere sunuyoruz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Samsung Galaxy Mega 2 phablet modelin 6 inç büyüklüğünde 720p ekranı bulunuyor. Gücünü 1.4GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Exynos 4415 yongasetinden alan cihazın 1.5GB sistem belleği, (RAM) 8GB dahili hafıza ve microSD kart desteği bulunuyor.

Cihazın arka tarafına baktığımızda 8MP çözünürlüğünde kamera ile karşılaşıyoruz. 2,800mAh batarya kapasitesine sahip olan telefon Android 4.4.4 KitKat işletim sistemi ile çalışıyor. Cihazın yaklaşık olarak 425$ fiyat etiketi ile satışa sunulacağını hatırlatıyoruz.

Ekli dosyalar

Fenomenon

Fenomenon

Üye
nedense tasarım beni hiç şaşırtmadı :)
720p düşük diyenler olacaktır ama bence yeterli. sonuçta üst segment değil. çözünürlüğün düşük olması performansı artıracaktır.
ancak fiyatı pahalı. 1400 liradan aşağı gelmez. çok daha ucuz olabilirdi veya o fiyat için en az 2gb ram gerekirdi.

kinger1905

kinger1905

Üye
Nedense bu telefon hiç beni cezbetmiyor.

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
6.3'lük mega tutulmadı pek bi kızın elinde gördüm bi tek sevgilisine doğum günü videosu çekiyordu bizden buse burhanı seviyor dememizi istemişti bizde kırmadık bizi kameraya alırken telefonu 2 elle tutuyor kızın belden yukarısı görünmüyordu.

• Beğen
Tepkiler: Dede
Sucrofe

Sucrofe

Üye
6 inç ekrana 720p mi? Piksel saymaca oynarız biz bu telefonda. :d:

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Orta segment olabilir ama fiyatını da uçurmayı biliyor Samsung. :lac: :hmmm

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Hasand.

Hasand.

Üye
Tasarım aynı ozellık aynı kesın samsung (symbian) hazın sonu gıbı olacak boyle gıderse

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Özellik aynı.Tasarıma ehh işte desek yine bir Samsung faciası.

fk555897

fk555897

Üye
Önceki versiyondan pek farkını göremedim. Ayrıca RAM 2 GB olsa iyi olacakmış. Bir de bataryanın en az 3.600 mAh olması gerekirdi. Batarya da düşük olmuş.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hiç çıkarmasaymış daha iyi olurdu. :kotu:

AHKE

AHKE

Üye
bari bi degisiklık yapsaydı da 2gb ram koysaydı

007wolverine

007wolverine

Üye
bu özelliğe gore o fiyat çok.

KayraBey

KayraBey

Üye
6.3'lük mega tutulmadı pek bi kızın elinde gördüm bi tek sevgilisine doğum günü videosu çekiyordu bizden buse burhanı seviyor dememizi istemişti bizde kırmadık bizi kameraya alırken telefonu 2 elle tutuyor kızın belden yukarısı görünmüyordu.
:kop2:

PriZm

PriZm

Üye
Note 2 kaç yıl geçmesine rağmen bundan daha iyi.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, AHKE ve B.A.R.O.N
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
:kop2: :D

enew

enew

Üye
fiyat çok
telefon yok :hmmm
o_O

Üst Alt