Samsung Galaxy Mega 2 gerçek görselleri ile karşınızda

• 31 Ağustos 2014
  • 707 Okunma
  • 16 Cevap

1. Samsung'un yeni phablet modeli Galaxy Mega 2 geçtiğimiz hafta Malezya'da ön siparişe sunulmuştu. Şimdi ise Galaxy Mega 2'nin detaylı görsellerini sizlere sunuyoruz.

< Resmi açmak için tıklayın >

Samsung Galaxy Mega 2 phablet modelin 6 inç büyüklüğünde 720p ekranı bulunuyor. Gücünü 1.4GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Exynos 4415 yongasetinden alan cihazın 1.5GB sistem belleği, (RAM) 8GB dahili hafıza ve microSD kart desteği bulunuyor.

Cihazın arka tarafına baktığımızda 8MP çözünürlüğünde kamera ile karşılaşıyoruz. 2,800mAh batarya kapasitesine sahip olan telefon Android 4.4.4 KitKat işletim sistemi ile çalışıyor. Cihazın yaklaşık olarak 425$ fiyat etiketi ile satışa sunulacağını hatırlatıyoruz.

Yazan: ANIL

Samsung Galaxy Mega 2 gerçek görselleri ile karşınızda İndir

2. nedense tasarım beni hiç şaşırtmadı :)
    720p düşük diyenler olacaktır ama bence yeterli. sonuçta üst segment değil. çözünürlüğün düşük olması performansı artıracaktır.
    ancak fiyatı pahalı. 1400 liradan aşağı gelmez. çok daha ucuz olabilirdi veya o fiyat için en az 2gb ram gerekirdi.

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Nedense bu telefon hiç beni cezbetmiyor.

iphonedoocu bunu beğendi.
  4. 6.3'lük mega tutulmadı pek bi kızın elinde gördüm bi tek sevgilisine doğum günü videosu çekiyordu bizden buse burhanı seviyor dememizi istemişti bizde kırmadık bizi kameraya alırken telefonu 2 elle tutuyor kızın belden yukarısı görünmüyordu.

Dede bunu beğendi.
  5. 6 inç ekrana 720p mi? Piksel saymaca oynarız biz bu telefonda. :d:

iphonedoocu bunu beğendi.
  6. meganınki de çok iyi değildi zaten. Ama orta sınıf bir cihaz fazlasını beklemek doğru olmazdı.

7. Orta segment olabilir ama fiyatını da uçurmayı biliyor Samsung. :lac: :hmmm

B.A.R.O.N bunu beğendi.
  8. Tasarım aynı ozellık aynı kesın samsung (symbian) hazın sonu gıbı olacak boyle gıderse

9. Özellik aynı.Tasarıma ehh işte desek yine bir Samsung faciası.

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Önceki versiyondan pek farkını göremedim. Ayrıca RAM 2 GB olsa iyi olacakmış. Bir de bataryanın en az 3.600 mAh olması gerekirdi. Batarya da düşük olmuş.

iPhone ile gönderdi
  11. Hiç çıkarmasaymış daha iyi olurdu. :kotu:

Samsung ile gönderdi
  12. bari bi degisiklık yapsaydı da 2gb ram koysaydı

Samsung ile gönderdi
  13. bu özelliğe gore o fiyat çok.

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. :kop2:

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Note 2 kaç yıl geçmesine rağmen bundan daha iyi.

Mobil cihaz ile gönderdi
    MaxipmaN, AHKE ve B.A.R.O.N bunu beğendi.
  16. :kop2: :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. fiyat çok
    telefon yok :hmmm
    o_O

Samsung ile gönderdi
Yüklüyor...
19/10/2018 - 03:38