Samsung Galaxy Gio mu Turkcell Maxiphone 5 Mi??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byelektronik

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Gio mu Turkcell Maxiphone 5 Mi??
?????????????

jetpackjoyride

Üye
maxiphone5

Kerim.

Kerim.

Üye
Tabikide maxiplus5

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
MaxiPlus 5 tabiki

enterneoll

enterneoll

Üye
saçmalamayın arkadaşlar tabiki gio

jetpackjoyride

Üye
ikisiylede nova3 atamazsinsonucta ama maxiyi tercih et

enterneoll

enterneoll

Üye

? ?

Galaxy Gio : 158 Mb Ram

Kamera : 3 megapixel

Android 2.2

MaxiPlus 5 : 512 Mb Ram

Kamera : 5 megapixel

Android 4.0
158 mb değil 256 mb + rom desteği + oyun desteği (bir çok oyun gio ve ace'a portlandı ve portlanıyor 4.0 çok'da önemli değil)
tabi ikiside çok yakın zaten pek bişey farketmez

enterneoll

enterneoll

Üye
tamam rencide etmeyin bende gio + s3 var ama etrafta maxiphone kullananlar biraz mutsuz o yüzden diyorum :D

jetpackjoyride

Üye
Adam birazda hakli acein gionun kendine ozel siteleri var ve ozel olarak portlaniyo oyunlar galaxy ace ru gibi filan

Kerim.

Kerim.

Üye
Ya yapmayin arkadaslar gio maxiplus'in yanina yaklasamaz.mesela gio'da sorunsuz dead trigger oynayabilir misiniz?:ahacsa iyi

jetpackjoyride

Üye
Orasini bilmem ama maxiplusun sorunlari var yinede maxiplus iyidir

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Orasini bilmem ama maxiplusun sorunlari var yinede maxiplus iyidir

Geçen arkadaş bunun(maxiplus5).sensörleri nasıl açacağım diye bana getirdi baktım temple runda adam sağa sola gitmiyor menü dönmüyor bu bütün maxipluslarda mı var

Kerim.

Kerim.

Üye
Geçen arkadaş bunun(maxiplus5).sensörleri nasıl açacağım diye bana getirdi baktım temple runda adam sağa sola gitmiyor menü dönmüyor bu bütün maxipluslarda mı var

Tarayicida falan dondurdugunde donuyomuydu?

byelektronik

Üye
    Konu Sahibi

temple run donuyor mu ?

emptyokan

Üye
beyler diger telo bilmiom ama galaxi gio daha bes gun olmadi alali telefon super ama gunde iki kez sarj ediyorum dusunun yanii

- - - Eklendi - - -

beyler diger teli bilmiom ama galaxi gio daha bes gun olmadi alali telefon super ama gunde iki kez sarj ediyorum dusunun yanii

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt