Samsung Galaxy Ace Paket Veri Dolaşımı Sorunu!

Sponsorlu Bağlantılar

HotBiber

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace Paket Veri Dolaşımı Sorunu!
Herkese merhabalar.Telefonumdan durmadan megabyte ve byte gidiyor.Nedenini bir türlü anlıyamadım.Turkcell müşteri hizmetlerini aradım.3G yi kapatalım birde öyle deniyelim dediler bir şey farketmedi.Yukarıdaki 3G yada E işareti durmadan yanıp sönüyor.Ben internete girmediğim halde megabyte ve byte gidiyor.Zaten kontörüm -5.91.Daha sonra Turkcell'i tekrar aradım ayalar-mobil ağlardaki paket veri yi kapatın dedi.İşiniz olduğunda açın dedi.Buda bana çok saçma geliyor.Bu sorun akıllı telefonlarda oluyormuş.Kesin çözümü nedir?Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

XxtykhexX

XxtykhexX

Üye
ben de bugün aldım aynı teli şu an yanı şey bende de oluyor...sen çözüm bulabildin mi? ya da yardımcı olacak arkadaşlar var mı?????

fb0708

Üye
Arkadaslar bende aynı telefonu kullanıyorum. bu telefonun tek cözüm yolu bu. sadece 2g yi kullanı secin sonrada en üstte paket veri var onu kapatın. internette işiniz oldugunda acın. baska cözüm yolu yok. ayrıca bu asırı sarj tüketiminide engelliyor. acık oldugu zaman nerdeyse sarjın yarısı bu bağlantıya gidiyor

akyurt1

Üye
bende aylardır ace kullanıyorum android olan tüm telefonlarda var bu en iisi alcan bi net paketi hiçbişey olmaz yada ne işim olur int le android marketle tom catle angry birdsle diosan mobil ağlara gir paket veri kullanımını kapa

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Arkadaşlar yeni nesil telefonlar bir çok nedenle internete bağlanır. Ve bu bağlantıyı siz farkedemeyebilirsiniz. Hatta neden bağlandığını bile anlayamayabilirsiniz çünkü herhangi bir şekilde telefon sormuyor. Kendi güncellemesi için bağlanabilir telefona kurduğunuz programlar için bağlanır genellikle. Çözümü 2 şekilde mevcut paket veriyi kapatmak yada operatörenüzün online işlemlerinden hattı internete kapatmak. Başka yolu yok ama hattı internete kapatmak çokta mantıklı değil.

Tavsiyem ise gelişmiş bir telefon kullanıyorsanız biraz paraya kıyıp internet paketi almak en mantıklısı. Hem daha rahat internete girersiniz hem cihaz int. bağlandığında TL düşüşü olmaz.

bos_ver

Üye
mobil ağlardan paket veri kullan yazdığı yerdeki tiki kaldırın. probleminiz çözülecektir.

plusnettr

plusnettr

Üye
Müşteri hizmetlerinin açıklayıp size saçma gelen paket veriyi kullanmadığınız zaman kapatın seçeneği şu an için en mantıklı olanı hem şarj tasarrufu hemde kontör düşmez. Uygun bir İnternet paketi alıp kullanmanız daha mantıklısı tabiki de

night_jack

night_jack

Üye
He heey 2011 konusunu hortlatıp,yeniden üyeye tavsiyede bulunuyorsunuz,üye çoktan kaybolmuştur:d:

seratkara

seratkara

Üye
Yeni nesil olunca böyle oluyor dilinden anladığın telefonu kullanıcan

Üst Alt