Samsung galaxy ace N.O.V.A!...

Tako41'

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy ace N.O.V.A!...

Apk:

Sd:

----------Eklendi @ 21:34:24 ---------- Yazıldı @ 21:18:53 ----------

Ace kullananlara yardımcı olduysam ne mutlu bana başka telle deniyenler 480x320...

Tepkiler: ahmetalamaz, OğuzcanAbi ve rstsn

rstsn

Üye
hocam süpersin yaza doğru alınca indiririm inşallah

telefona kurdum ama oyunu açtığımda ekran simsiyah oluyor telefon titriyor 3 kere ve cıkıyor oyundan sebebi nedir acaba?

----------Eklendi @ 12:08:01 ---------- Yazıldı @ 11:51:27 ----------

sd kart dosyasını hafıza kartına atınca sorun düzeldiş süper oyun teşekkurler

Tako41'

Üye
    Konu Sahibi
sdyi gameloft games içine atman lazım kardeş zaten sonra sorunsuz oynarsın başardığına sevindim keyifli oynamalar

mahkeme kararıyla erisim yasak diyo baska bi yerden paylassanız olurmu acil

kardes ben 480*320 formatinda olan dosyaları indiriyorum yani ace icin olanlarını gameloft games dosyasına da atıyorum ama ekrana uymuyo büyük gösteriyo ve vifi ile baglanmak istiyo oyunu kurmak icin neden olmuyo cogu attıgımda direk giriyo diyo ama bende öyle olmuyo bi yardım ederseniz sevinirim

Tako41'

Üye
    Konu Sahibi
bak şöyle denermisin önce apkyı at telefona usb baglantısını kes sonra kur apkyı açma birdaha bagla telefonu pcye ve hata ayıklama modunu kapat sonra sd dosyasını galemoft games ıcıne at bırdaha kes usb baglantısını ve telefona donup oyunu aç bırde böyle dene cunku telefonuma olan oyunlar bunlar yoksa neden koyayım

kardes dns yı degistirdim yine olmadı su sd dosyasını başka bi siteden verirsen cok makbule gecer paylasım icin saol

kardes sun başka siteden versene yaa olmaz mi

turancen

Üye
gio da deneyeceğim bakalım açacakmı.

turancen

Üye
Kardeş sd kart dosyası linki gitmiş bir zahmet yenilesen

arkadaşlar indiremiyenler şurdan indirsin ben kurdum gioma çalıştı hemde saat gibi buyrun rusçadır

----------Eklendi @ 20:39:29 ---------- Yazıldı @ 20:39:10 ----------

musa1775

Üye
Bu oyunun versiyonu kac acaba bana 3.3.9 lazim