Samsung galaxy ace Hero of Sparta!...

• 3 Mayıs 2011
  • 3830 Okunma
  • 17 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. YouTube - Hero of Sparta iPhone Game

Apk:Файл «Hero_of_Sparta_HD_320x480.apk»

Sd card: Hotfile.com: One click file hosting: hos[LG-P500.RU.zip

Alternatif: http://rapidshare.com/files/458592574/ho...500.RU.zip

----------Eklendi @ 21:33:39 ---------- Yazıldı @ 21:13:23 ----------

Ace kullananlara yardımcı olduysam ne mutlu bana başka telle deniyenler 480x320...

Yazan: Tako41'
  2. Kardeş öncelikle emeğine saygı ama bu oyunların hepsini nerden aldığını biliyorum:eheBu arada sen hero of spartada ilerledin mi?İlerlediysen bir yeri geçemedimde onu soracaktım.

3. esprimi yaptın? çözemedim de gangstarı yüklemişimdir ordan tek diğer oyunları ben kuralı oldu bayağı kolay gelsin.

----------Eklendi @ 21:55:23 ---------- Yazıldı @ 21:54:43 ----------

İnternetin hızı düşük uğraşamadığımdan yararlanan ace kullanan arkadaşlara yardım. ben çok sıkıntı cektım herkes cekmesın

4. ellerine saglık kardesim :d:

5. eyvallah =)

6. kardes bu oyunları atıyoruz ama olmuyo vifi baglantısı istiyo yani direk sd ye atınca oyun acılmıyo bide ekrana cok büyük geliyo bi el atsan su ise tüm ace icin denilen oyunlarda aynısı oluyo :ağlarım:

7. Nasıl ya bende ace kullanıyorum kardeş oyun tam ekran ve hiç bir sıkıntı yok apk yı at telefona kur sonra birdaha usb ile baglan pcye ve hata ayıklama modunu kapat sd dosyayısını gameloft games içine at usb baglantısını kes ve oyunu aç elbet açılacaktır

8. ya kardeşim oyunu yukledim açıldı ama ekrana büyük geliyo.telefonda galaxy ace.sen nasıl yaptında sığdı ekrana anlamadım...

9. bende de aynı oLdu ... Bunun çözünürlüqü farkLı üstad ...:nono:

10. yaw bende yukledim ekrana cok kucuk geldı galaxy s kullanıyorum buyuk boyutunu koyarsan sevinirim
    :vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur

11. birader yalanmı atıyorum ben ? telden resım cekıpmı koyayım ılla yukarda anlattıgım gıbı yap bırde la havle

12. teşekkürler deniyorum

13. çok güzel saolasın

14. denedim ve gayet güzel hocam tam oturdu ekrana ancak biraz ace kasıyo gibi yani oynanmayacak kadar değilde hafif kasılmalar var oyüzden sildim oyun sorunsuz çok güzel teşekkürler

15. Önemli değil arkadaşlar deneyip çalıştıranları kutluyorum

16. aynen xperia x10 da küçük görünüyor :S

17. çok teşekkürler baaşkan

18. Saol ama bu oyun yaramaz assasin creed 9mm modern combat varken :))

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/11/2018 - 01:15