Tavsiye Samsung Galaxy A20 SM-A205F download moda girmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

arda31284681

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy A20 SM-A205F download moda girmiyor
Telefonuma TWRP kurdum. Sorunsuz bir şekilde açıldı. İstedigim ROM'u kurmaya başladım ve telefon yeniden başlayıp kapandı. USB ile bilgisayara bagladıgım zaman şarj simgesi çıkıyor fakat TWRP'ye veya download moda giremiyorum. USB'yi söktügüm zaman telefonu ses kısma ve güç tuşundan açabiliyorum fakat geri kapanıyor.
Telefonu Download moda alabilsem Odin yardımıyla Stock ROM atacağım. Fakat yapmadığım tuş kombinasyonu kalmadı. Nasıl download moda alabilirim bu cihazı?

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
Odin neden işe yaramıyor acaba :hmmm

Hasand.

Hasand.

Üye
Odin işe yarar buyuk ihitmelle indirdigin rom telefonla uyumlu degil veya eksik inmid olabilir odinden yaklasik 60-70cihazi hayata dondurdum 10 tanesi kendi kendine emmc hatası verdi
Mesaj birleştirildi:

Telefonuma TWRP kurdum. Sorunsuz bir şekilde açıldı. İstedigim ROM'u kurmaya başladım ve telefon yeniden başlayıp kapandı. USB ile bilgisayara bagladıgım zaman şarj simgesi çıkıyor fakat TWRP'ye veya download moda giremiyorum. USB'yi söktügüm zaman telefonu ses kısma ve güç tuşundan açabiliyorum fakat geri kapanıyor.
Telefonu Download moda alabilsem Odin yardımıyla Stock ROM atacağım. Fakat yapmadığım tuş kombinasyonu kalmadı. Nasıl download moda alabilirim bu cihazı?
Ses kisma + acma tusuna bas geçmiyorsa twrp aciliyor mu

• Düşünceli
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
evet inmidi iyi kontrol etmek gerek.

Üst Alt