Haber Samsung' dan Yeni Bir Arayüz Gelebilir

Sponsorlu Bağlantılar

The Pancar

The Pancar

Üye
    Konu Sahibi
Samsung' dan Yeni Bir Arayüz Gelebilir
Güney Kore devi Samsung, Galaxy modelleri için yeni bir arayüz ile yakında karşımıza gelebilir.

Samsung, yeni bir arayüz testini sürdürüyor. Galaxy Beta Program içerisinde sürdürülen testlerin Güney Kore ve Çin'de devam ettiği gelen bilgiler arasında yer alıyor.
Samsung'un geçtiğimiz sene sunduğu Galaxy Note5 akıllı telefonu üzerinde sürdürülen testlerle gelişimi süren yeni arayüz "New Note UX" olarak adlandırılmış.

Endüstri içerisinde gelen bilgilere göre bu yeni arayüz sadece Galaxy Note5 ya da yeni sunulacak Galaxy Note 7 için sadece geçerli olmayacak. Firmanın ilerleyen dönemde sunacağı tüm amiral gemisi üst seviye modellerde bu yeni arayüz yer alacak.

Şu an için yeni arayüzün beta süreci devam ederken, çok daha farklı özelliklerin ya da görünümlerin yeni arayüzüne gelmesi bekleniyor.

Maxicep - Anasayfa Haberi

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kasmayacaksa Olsun

firostr

firostr

Üye
Şimdilik Beğenmedim.

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
S7 de %75 dolu ram kullanımını LG G5 gibi %50 dolu oranına düşürürlerse çok iyi olur

Galaxy S4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre

Üye
Bu İOS size ne etti kardeş.

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu

MaxipmaN

Üye
geçen bir yazı görmüştüm köklü değişim gibi birşeydi sanırsam. lagwizden bahsettiğini tahmin ediyordum doğru galiba.

hikmet366

hikmet366

Üye
bence güzel olmuş yeni ek özelliklerle beraberinde getirsetatından yenmez ve bu arayuz acaba s6 ailesine gelir mi ?

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
bence güzel olmuş yeni ek özelliklerle beraberinde getirsetatından yenmez ve bu arayuz acaba s6 ailesine gelir mi ?
Evet gelecek bildiğim kadarıyla

Galaxy S4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt