samsung corby b5310 sarja takınca telefondan hıc bır sey yapamıyorum sadece ekranda bağlantı kuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

komando108

Üye
    Konu Sahibi
samsung corby b5310 sarja takınca telefondan hıc bır sey yapamıyorum sadece ekranda bağlantı kuruldu
arkadaslar yurt dısından corby b5310 getırdım ama bıre bır aynısı cın malı fılan degıl bı sorunum varda sımdı den cevaplayacak butun arkadaslara tesekkur ederım telefonumu sarja takınca ekranda bağlantı kuruldu dıyor ve sarj oluyor ama hıc bısey yapamıyorum ekrandan bağlantı kuruldu yazısı gıtmıyor taki sarjı tekrar cıkarıncaya kadar ve telefonu bılgısayara takınca telefonun ekranında kıste baslatılıor bağlantı kuruldu yazısı gelıp gıdıor devamlı bı turlu bağlanmıor

onurgunay35

onurgunay35

Üye
ayarlar-telefon ayarları-pc bağlantısı bağlanırken sor diye ayarla veya başka bi şekilde ayarla bundan dolayı olabilir bi dene.

komando108

Üye
    Konu Sahibi
dostum uc tane secenek var pc bağlantı nın ıcınde samsung kıes medya oynatıcı yıgın bellek ucunude teker teker secıp denedım ama yıne olmadı aynı :(:( telefonu sarja takınca kullanamıorum ekranda bağlantı kuruldu yazıor

----------Eklendi @ 16:22:01 ---------- Yazıldı @ 16:05:35 ----------

bılgısayara da bağlayınca da ılk once telefonu kapatıorum bılgısayara bağlıorum sonra acıorum o zman baplanıor kıes programına fılan ama ondada ekrandan bağlantı kuruldu yazısı gıtmıor ama sorunsuz bağlanıor

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Malesef bi bilgim yok konudan anlayan arkadaşlar mesaj atıcaktır kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt