samsung c3200 sim kilidi nasıl sorunu


tedirgin62

tedirgin62

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar samsung c3200 sim kartını takıyorum pin kodunu girdikten sonra sim kilidi istiyor nasıl açmalıyım forumda ardaım bazı yöntemler denedim fakat hala sim kilidi istiyor nasıl kırabilirim acaba.
 
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
GSM operatörünüzden yardim alabilirsiniz. Sim kilidinin sifresini ogremek için.
 
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Recovery den reset at.
Son sürüm yazılımı yükle.
Ve simkartı müşteri hizmetlerini ara,
puk kodu falansor öğren
 
tedirgin62

tedirgin62

Üye
    Konu Sahibi
tşk ederim deneyeceğim
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt