Samsung c3053 YARDIM EDİN AĞALAR

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ogul123

Üye
    Konu Sahibi
Samsung c3053 YARDIM EDİN AĞALAR
yakın zamanda samsung c3053 aldım.telefona bluetoothdan oyun atıyorum.oyun normalde jar biçiminde ama samsung icin jad biciminde olması lazımmıs o yüzden jad makerla jad a çeviriyorum.gönderiyorum telefone 100 kb lık oyunları alıyorum telefonu elime pinball yüklesnsinmi diyor evet diyorum io istinası java hatasını alıyorum lütfen yardım edin forumda benzer konular war ama pek yardımcı olamadılar,

--------------- Ekleme ---------------

yokmu bilen???ne olursunuz yardım ya

sirius :D

Üye
AA evet aynısı bendede oldum Lütfen yardımcı olun :D

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
jetjardan jad olanlarını indirin..

Üye
Ben dün Samsung e250 tam 183 tane oyun konu adı olan oyunları indirdim.Dİğer dosylar a koydum onları sora oyunarım klısmında 3 tene filan klasör ekledim yoksa takılıo telefon soa hepsini yükledim ve eşit bi şekilde klasörlere dağıttım.En azından 50 tane oyun çalışıyor fakat telefonun oyun kapasatises 40(klasör açsanda değişmiyor ama klasörü niçin açıyoruz tek klasöre 40 tane oyun grerse telefondan oyunlar kısmına giremiyorsunuz) İşallah yardımım dokunmuştur.Çok güzel oyunlar var orda :D

-omer-

-omer-

Üye
yav kardeş telefondaki srunlar baydı bunu satcam yenisini alcam ama nokia alcam

erentuncbilek97

Üye
Ben dün Samsung e250 tam 183 tane oyun konu adı olan oyunları indirdim.Dİğer dosylar a koydum onları sora oyunarım klısmında 3 tene filan klasör ekledim yoksa takılıo telefon soa hepsini yükledim ve eşit bi şekilde klasörlere dağıttım.En azından 50 tane oyun çalışıyor fakat telefonun oyun kapasatises 40(klasör açsanda değişmiyor ama klasörü niçin açıyoruz tek klasöre 40 tane oyun grerse telefondan oyunlar kısmına giremiyorsunuz) İşallah yardımım dokunmuştur.Çok güzel oyunlar var orda :D

bu oyunlar c3053 tede çalısırmı ?

muzo43_43

Üye
samsung c3053 oyunlarım klasörüne en fazla 40 tane oyun alıyo lendiği zamanda o klasöere girdiğin zaman tel. takılıp reset atıyo

YusufCn01

YusufCn01

Üye
uygulamalar bölümüne bir klasör daha at ve oyunların bazılarını oraya al donma kalmıo..

kıymık123

Üye
oyun paketlkeri war ordan indirin bendede oluyodu bazı oyunlarda yapıyor sadece yani bende oluyo

enescebeci

enescebeci

Üye
saol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...