Samsung A305F telefonumun IMEI silindi

Sponsorlu Bağlantılar

xkrc

Üye
    Konu Sahibi
Samsung A305F telefonumun IMEI silindi
Merhaba arkadaşlar, samsung a305f telefonumda android 10 yüklü, bazı uygulamalarda ve oynadığım bir oyunda hatalarla karşılaşıyordum bende android 9 sürümüne indirmek istedim, bunun için sammobile den son sürüm 9 yazılımını indirdim odin ile yüklemek istedim ancak hata aldım yalnızca csc yüklendi ardından telefonu açıldı pin kodu vs sormadı, sim kart bilgilerinde herhangi bir bilgi yer almıyordu bende üstündeki sürümün csc dosyasını yükledim ancak değişen birşey olmadı imei numarası da silinmiş durumda.
Mesaj birleştirildi:

Mevcut sürüme ait home csc dosyasını yükledim sorun cozulmemisti ancak tüm yazılım parçacıklarını tekrar yüklemeyi denedim fail vermesine rağmen nasıl olduğunu bende anlamadım ama telefon düzeldi

Son düzenleme:
imHakeSs

imHakeSs

Üye
Rom yuklemeden once herzaman yedegini almak gerekiyor cunku aistem dosyalarinin icinde bulunan dosyalarin icinde imei ip adresi wifi bilgisi mac adresi proxy gibi bilgiler bulunmakta zaten box cihazinin amacida bu cihaz rootsuz olmasina ragmen cihaza tam kullanim yetkisi veriliyor box sayesinde mtk islemcili telefonlar gibi dll dosyasi icine imei kopyalanabiliyor sizin sorununuz css ap gi img doayalari wipe data factory reset yapmadiginiz icin olmus olabilir brick olma ihtimalinide atlatmissiniz 😂😂

Üst Alt