Samsung 7300 omnıa alacagım tavsiye edermisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
etna81

etna81

Üye
    Konu Sahibi
Samsung 7300 omnıa alacagım tavsiye edermisiniz
Sa arkadaşlar 7300 omnıa almayı düşünüyorum windows işletim sistemi falan çok hoşuma gitti zaten kendimde bilgisayarcıyım işe yarar bi cihaza benziyor...sizce nasıldır tavsiye edermisiniz kullanan arkadaşlar bugüne kadar sorun yaşadılar mı...artı ve eksi yönleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim...

PaRaTiFoOo

Üye
bn kullanıyorum çq memnum hr trlü proqrmı kladıryo ama teq srunu bzn telefon donuyo yanda reset tuşu war ona basıyosn tel kapnp açlıyo snra düzelio onun dşnda çq ii bi telefon tavsye edrm

septikkurt

Üye
ben yeni aldım , tasarımı falan çok hoş ...
beğeniyorum bakalım şimdilik , umarım sorun çıkmaz..
çünkü bazen donuyor diyorlar , ama sanırım o da çok sayıda programın açık olmasından dolayı kaynaklanıyor ..

ores_buz

Üye
arkadaşım bende telekomdan aldım güzel ama az oyunu var uyumlu oyun bulamıyorsun flash player da yok video izleyemiyorsun ama idare eder

merakli1i

merakli1i

Üye
kullanacağın yere bağlı kardeş.aslında iyi telefon ama eğer sen telefona modifikasyon yaparım gözüyle bakıyorsan unut gitsin eğer öyle birşey istiyorsan n serisi al yada e72 a. tek güzelliği dokunmatik olması hoş wifi güzel windows (gelecek 1 2 sene içinde] çok daha güzel ıolur. genel olarak güzel.flash yok unutma ama ..
2 tane var bende kullanıyorum bence fiyatına göre iyi

PaRaTiFoOo

Üye
krdeş kb sni ynlş yöneltmeq istmm bn dmştm ya arada dnuo die onn halletme yntmi warmş hard reset die attm şmdi tel hç dnmyo... dnmann nednide telefn hfzasna çq proqrm yüklemktn kynqlanyormş

--------------- Ekleme ---------------

ores_buz kardş googleye yz 240x400 oyunlar die bi tn oyun çkyo

serdarkursat

Üye
arkadaşım bende telekomdan aldım güzel ama az oyunu var uyumlu oyun bulamıyorsun flash player da yok video izleyemiyorsun ama idare eder

Arkadaşım şaka yapıyorsun herhalde samsng omnia gbt 7300 kullanıyorum ve javasından tut hertürlü oyunu var shrekten crazy taxi ye kadar lütfen yanlış bilgi vermeyin oyun istiyorsanız veya bu gibi şeyler mobil9.com her işinizi görür ;)(h)|-)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt