samsung 5s kitlendi ..

Sponsorlu Bağlantılar

dehlo

dehlo

Üye
    Konu Sahibi
samsung 5s kitlendi ..
mrb samsung 5s tlf son guncellemeden sonra ag ayarlari ve bir cok uygulama calsimadi 6 yuklenmisti bende fabrika ayari yaptim olmadi sora reset yaptim
reboot system now’ ile tlefon reset oldu acildi. samsung account istiyor giriyorum olmuyor dogru ama almiyor baskasini girdigimde yanlis giris diyor yani account dogru.bu cihaz anorlma bir farika ayarindan dolayi ktlendi diyor ne yapma gerkiyor tsk ederim..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Telefonunu Root edip Custom Room yüklemen gerekiyor ilk etapta. Daha sonra CMR Recovery yükleyerek Custom ROM’un içini açın. Bunun ardından ise Samsung Account dosyalarının içini açıp, Samsung Account’u silin.

dehlo

dehlo

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunu Root edip Custom Room yüklemen gerekiyor ilk etapta. Daha sonra CMR Recovery yükleyerek Custom ROM’un içini açın. Bunun ardından ise Samsung Account dosyalarının içini açıp, Samsung Account’u silin.
mrb oncelikle ilgilendiginiz icin tsk ederim.. peki bu dedikleriniz sirasiyla yapabilecegim resimli veya yazili anlatim ve bu rod gibi programlari indirecegim bu sitede yer varmi.. tsk.ederim..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Resimli bir anlatım mevcut değil, ancak dediğim programları kolaylıkla bulup indirebilirsiniz. Mantığı anladığınızda söylediklerimde oldukça kolay.

Üst Alt