Samsunda Evden Kaçan Kıza...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
Samsunda Evden Kaçan Kıza...
Samsun'da oturan 19 yaşındaki Gürkan H., 16 yaşındaki A.A. ile cinsel ilişkiye girdi. Bu olayın ardından evden kaçan A.A. bu kez tanıştığı Murat B. tarafından bir eve götürülerek aynı gün 3 kez tecavüz edildi.

A.A. bulunup ailesine teslim edilince olay ortaya çıktı. İki şüpheli gözaltına alındı.
Olay, İlkadım İlçesi 100'üncü Yıl Bulvarı'nda 2 ay önce meydana geldi. İddiaya göre bir parkta oturan ve psikolojik tedavi gördüğü bildirilen A.A., yanına gelen Gürkan H. ile arkadaş oldu.
Gürkan H., A.A.'yı bir eve götürerek burada cinsel ilişkiye girdi. Genç kız daha sonra evden ayrıldı. A.A., 10 gün önce evden kaçtı. Polise giden ailesi kızlarının kayıp olduğunu bildirdi. Evden kaçan A.A. yine parkta otururken yanına gelen ve elektrik arıza tamiri yapan Murat B. ile tanıştı.
Murat B., A.A.'yı alıp İlkadım İlçesi'ndeki boş bir eve götürdü, iddiaya göre aynı gün 3 kez tecavüz etti. Polis tarafından dün bulunan A.A. ailesine teslim edildi. A.A. başından geçen iki olayı ailesine anlattı.
Bunun üzerine kızlarını yanına alan aile polise gitti. Psikolojik tedavi gördüğü belirtilen A.A. ifadesinde, "Parkta otururken Murat B. ile tanışıp arkadaş olduk. Daha sonra beni bir eve götürdü. Burada benimle zorla cinsel ilişkiye girdi. Bu olaydan öncede Gürkan H. ile kendi rızamla cinsel ilişkiye girdim" dedi. İfadenin ardından polis her iki şüphelişi bugün yakalayarak gözaltına aldı.

fireman87

fireman87

Üye
İçim daralıyo şöyle haberleri duyunca

nalcam22

nalcam22

Üye
aynen pislikler az insaf olr hiçmi acımıyolar

estorak

estorak

Üye
terbiyesizlik !

kpln04

kpln04

Üye
İnsan her tanıştığıyla birlikte olsaydı ooo

HaqperesT

HaqperesT

Üye
böyle pislikler idam edilmeliydi

So_Bad

Üye
16 yaşında kızın hiç suçu yok o azgın değil o internette sabaha kadar erkeklerle konuşmadı cam açmadı sonrrra o rızasıyla ilişkiye girmedii.....tek suçlu adam kız ona kuyruk sallamadı.

kpln04

kpln04

Üye
16 yaşında kızın hiç suçu yok o azgın değil o internette sabaha kadar erkeklerle konuşmadı cam açmadı sonrrra o rızasıyla ilişkiye girmedii.....tek suçlu adam kız ona kuyruk sallamadı.
fazla söze gerek yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...