samsun galaxy wonder 4,4,2 costum rom a orjınal stock rom apk ları yukleme yardımm !!!!

Sponsorlu Bağlantılar

fyakut2

Üye
    Konu Sahibi
samsun galaxy wonder 4,4,2 costum rom a orjınal stock rom apk ları yukleme yardımm !!!!
arkadaslar cyanfox 11 4,4,2 romu galaxy wonder cıhazıma yukledım ama hoslanmadıgm bır kac gomulu apk dosyası var bunlar kamera mesajlasma dosya yonetıcısı bunları degıstırmek ıcın 4,1,2 yuklu samsung s2 den bu apk ların yedegını aldım yuklemek ıstedım ama yuklenmedı tahmınım yedegı aldım telefon ics 4,1,2 tabı bnde bunu kıtkata yukluyorum versıyon uyusmazlıgı oldugu ıcınmıdır sorun buysa nasıl duzeltırım yardım edermısınızilgilenen yokmu ??

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
ben sanırım sorunun çözümünü biliyorum öncelikle eski versiyor(stock romdaki) apk ları bir klaöre topla sonra rootexplorer ve ya root browser ile bu apk(ları) /system/app dizine at sonra üzerlerine uzun bastıktan sonra permisions(izinler) bölümünden hepsini teker teker şöyle yapmalısınız
hepsine bu işlemi teker teker yaptıktan sonra yeniden başlatın yüklenmiş halde uygulama listenizde duruyor olacaktır

• Beğen
Tepkiler: fyakut2

fyakut2

Üye
    Konu Sahibi
tesekkur edrım uygulayım bı cıhaza 4,2,2 yukledım 4,3,1 yukledım 4,4,2 ve 4,4,4 yukledım ama hıcbırınde olumlu cevap alamadım sızın yontemınız ınsallah ıse yaras tsk. ederm

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Root Explorer a ilk girdiğinizde mount r/w yazıyor (üst ortada) ona tıklayın ve mount r/o olduğundan emin olun

----

Eğer /system/app atınca olmadiysa yada hata veriyorsa /system/pri-app ye atın ve permission lari tekrar ayarlayın

fyakut2

Üye
    Konu Sahibi
olmadı acılısta androıd yenı surume gecıyor dedı ama yuklenmemıs /system/pri-app dosyasıda yok

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bir dk size fotolar ile atıyorum

fyakut2

Üye
    Konu Sahibi
apk yedeklerını s2 den alıyom sorun olmaz demı :D

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Olabilir çünkü farlı cihazlar

fyakut2

Üye
    Konu Sahibi
ozamn stock rom apk larını arayıp bulalım bıde mesala dosya yonetıcısının apk sını attım app dosyasına app ıcındekı eskı dosya yonetıcısını sılımmı

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Al bütün sistem uygulamaları burda var yada googleye telefon sürümünü ekleyip gaapss yaz ordan indir.

mediafire.com/download/634rpwyms2z4a5m/System+APK.rar

Örnek: 2.3.6 gaapss
Al bütün sistem uygulamaları burda var yada googleye telefon sürümünü ekleyip gaapss yaz ordan indir.

mediafire.com/download/634rpwyms2z4a5m/System+APK.rar

Örnek: 2.3.6 gaapss

• Beğen
Tepkiler: fyakut2
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
:s gapss google uygulamaları değil mi :s

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
yanlış biliyorsun GAPPS (Google apps in kısaltması) genelde Google Backup Transport, Car Home, Gmail, Google Maps, YouTube, Google Search, Google Voice Search, Google Music, and Google Docs. gibi uygulamalar bulunuyor yanlış bilgi vermeyelim :nono:

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
yanlış biliyorsun GAPPS (Google apps in kısaltması) genelde Google Backup Transport, Car Home, Gmail, Google Maps, YouTube, Google Search, Google Voice Search, Google Music, and Google Docs. gibi uygulamalar bulunuyor yanlış bilgi vermeyelim :nono:

Tebrik ederim.
Sayende öğrenmiş oldum.
Sen olmasaydın ne yapardım kim bilir

Ve verdiğim linke bakmdan konuşma istersen

fyakut2

Üye
    Konu Sahibi
tesekkur ederım arkadaslar

Üst Alt