Samsun Galaxy S i9003'ümü takas etmeli miyim?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
Samsun Galaxy S i9003'ümü takas etmeli miyim?
İyi günler arkadaşlar...Farklı telefonları kullanmayı seviyorum telefonumu sürekli değiştiriyorum.Ama uzun süredir GalaxySl kullanıyorum.Takas etmeye karar verdim.Aklımda tasarımını ve kullanımını merak ettiğim için iki telefon var biri Nokia N9 Diğeride Nokia N8 teknik özellikleri biraz kötü n8 in ama onuda düşünüyorum çünkü n9 yeni bir tel kimse Galaxys le takas etmez gibime geliyor sizce takas etmelimiyim bu iki telden biriyle aklinizda baska bi tel varsa takas edilebilcek onuda soyleyin lutfen...Simdiden tesekkurler

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
N8 le takas eden bulabilirsin ama n9 olmaz.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
farklı şeyler istiyorsan N9 al.

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
n9 biraz aşıyo benim teli ama n8 de altında kalıyor.forumda galaxy ace le n8 takasları delan var benim tele yazık olur gibime geliyor...

klongs

klongs

Üye
n8 ile takas edeceksen hic etme

covar

covar

Üye
n8 ile telefonu takaslarsan tabiki yazık olur n8 bitmiş bi cihaz

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
önere bilceginiz farkli bi cihaz varmi n9 la takas eden bulabilirmiyim acaba?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
bulamazsın

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
neyle takas edebilirimki acaba telefonum cok temiz dokunmatik olmasina ragmen ekranina hic dokunmadim :D aldigimdan beri jelatinle kullaniyorum garantisi devam ediyor 15 ay felan garantisi var

alien97

alien97

Üye
üstüne para verip iphone 4 alabilirsin.

MoonLife01

MoonLife01

Üye
BB veya Lumia serilerinede bakabılırısn

n8 ile takas edersen buyuk hata olur cunku bıtık symbian

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
apple dusunmuyorum aklimda ama aklima solebisey geldi telefonu satip ipod touch4+dandik bi telmi alsam?

---------- Eklendi @ 17:07:38 ---------- Yazıldı @ 16:53:56 ----------

herkese tesekkurler son kararimi verdim cok temiz sifira bire bir bi e7 bulup takas etcem anca ole para bosa gitmez herkes androide geciyo ben nokiaya o biraz komik olcak ama nokiia batmada su son telefonlarinin tadina bakim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt