Şampiyonluk Hayali Çabuk bitti. Galatasaray 1 - Ankaraspor 1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Şampiyonluk Hayali Çabuk bitti. Galatasaray 1 - Ankaraspor 1
Galatasaray haftanın kapanış maçında Ankaraspor'u konuk ederken; sarı-kırmızılıların rakibiyle son dakikada yediği golle rakibiyle 1-1 berabere kaldı. Galatasaray bu sonuçla şampiyonluk yarışına havlu attı.

Karşılaşma boyunca her iki takım futbolcuları da sahaya futbol adına bir şey koyamazken; Galatasaray 24. dakikada Barış'ın attığı golle 1-0 öne geçti. Sarı-kırmızılılar ikinci yarıda savunmaya çekilince 89. dakikada sahneye çıkan Meye attığı golle maça eşitliği getirdi ve karşılaşma 1-1'lik skorla sona erdi.

Bu sonucun ardından Galatasaray puanını 52'ye, Ankaraspor ise 40'a yükseltti.

GALATASARAY: 1 ANKARASPOR: 1

STAT Ali Sami Yen
HAKEMLER: Deniz Çoban, M. Emre Eyisoy, Serkan Akarca

GALATASARAY: De Sanctis, Serkan, Semih, Mehmet Topal, Hakan, Barış, Ayhan, Lincoln, Kewell, Nonda, Baros (Dk. 69 Hasan Şaş)
TEKNİK DİREKTÖR: Bülent Korkmaz

ANKARASPOR: Senecky, Ömer, Erhan, Ediz, Baki (Dk. 71 Ramazan), Hürriyet, Adem, Mehmet Çakır, Murat Tosun (Dk. 59 Umut), Anıl, Meye
TEKNİK DİREKTÖR: Aykut Kocaman

GOLLER: Barış (Dk. 24), Meye (Dk. 89)

lovestar

lovestar

Üye
maçı izledim.ankara daha iyiydi bana göre.üzülmüştüm onlar oynadı gs attı diye ama futbolun adaletide oluyor bazen işte...

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Aslında şampiyonluk umudu bek çabuk bitti söylenemez, tam 89 dakika sürdü :) . Artık sivas ile başbaşa kaldık. Elveda galatasaray, elveda fenerbahçe, elveda trabzonspor ve elveda diğerleri. Elveda ligden düşenler.
Haftaya 3 büyük maç var. Beşiktaş - Fenerbahçe, Trabzonspor - Kayseri, Gaziantep - Sivas, ha birde Hacettepe - Galatasaray da var. Gs alıp gibi görünüyor ama belli olmaz bakarsın Hacettepe de bir süpriz yapar ;) . Ankarayı ayakta alkışlıyorum. 8 günde üç büyükleri yerle bir etti. Helal be sana an 'kara(bela)'

Doğan

Üye
hem fb ye hem gs ye de yazık oldu ins. sivas sampiyon olur

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Aslında şampiyonluk umudu bek çabuk bitti söylenemez, tam 89 dakika sürdü :) . Artık sivas ile başbaşa kaldık. Elveda galatasaray, elveda fenerbahçe, elveda trabzonspor ve elveda diğerleri. Elveda ligden düşenler.
Haftaya 3 büyük maç var. Beşiktaş - Fenerbahçe, Trabzonspor - Kayseri, Gaziantep - Sivas, ha birde Hacettepe - Galatasaray da var. Gs alıp gibi görünüyor ama belli olmaz bakarsın Hacettepe de bir süpriz yapar ;) . Ankarayı ayakta alkışlıyorum. 8 günde üç büyükleri yerle bir etti. Helal be sana an 'kara(bela)'

Yorum yapayım mı abi , hepsi tuttu bu zamana kadar

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Bye bye Bülent Korkmaz.Ne kadar efsane , büyük kaptanımızda olsan hücum yerine defans oynatan bir teknik direktörü Galatasaray'da istemiyoruz...

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Maç Galatasarayın hakkıydı Ankarasporun ilk 9 dakika dışında varlığıyla yokluğu tartışılır...Yanlış bir kornerden gol bulduk gereksiz bir korner yapmadan gol yedik bu bakımdan eşitlik yerini buldu ama Gs 6-7 pozisyonu cok basitçe harcadı....
Not:Eğer Gs olmıyacaksa Beşiktaşın şampiyon olmasını isterim Şampiyonlar ligi Gruplarında Sivası Averaj Takımı yaparlar.....

_KadirşinaS_

Üye
Bu kadar kötü futbolu anlayamıyorum. O kadar paralar harcandı, tansferler yapıldı ama 3 kulvarın hiçbirinde bir iddiamız kalmadı.

arslansem

arslansem

Üye
Büyük takıma böyle defansif futbol oynamak yakışır mı?En son hangi maçta 3 gol attık hatırlayan var mı?Peki 2 gol?Bülent Korkmaz kendini Erciyes te devam ediyor sandı herhalde!!!Geldiği günden beri defanstan başka bişey düşünmedi.Bu kadar ofansif takıma maçların çoğunda yarım yamalak olan defansla defansif oynatmaya çalıştı.Ama sadece çalıştı.Gerçekten böyle bi kadroyla çok yazık oldu.Suçlu kim diye sorulursu ben kesinlikle yönetim derim.Çünkü böyle kaliteli bi takıma adam akıllı bi hoca getiremediler.Skibbe diye birini buldular Bülent i de ya tutarsa diye getirdiler.Çok yanlış işler yaptılar...Bu sezon bitsin artık...

Doğan

Üye
ankarada fena oynamadı ama simdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...