Şampiyonlar Ligi Şampiyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Şampiyonlar Ligi Şampiyonu
Beyler şampiyon Liverpool oldu..

Milan hediye etti diyorum..... :vur: :vur:

tt82

Üye
Kesinlikle katılıyorum tam anlamı ile hediye ettiler bu kadar tecrübeli bi takım 3-0 dan nasıl 3-3 yaptı bi türlü anlam veremedim.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
abi tecrübem var diye havalara kalkmıyacan sonunda böyle tuş olursun...

liverpool :bravo:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Süper maçtı baştan sona Liverpool'u destekledim...

Çünkü bugün taksimde liverpoollu tarafalarla konuşmuştum gerçekten çok sıcak kanlı insanlar.... Sevinsinler bu gece açıkçası bana ingilizler daha yakın geliyor...

Gönlümden geçen kazandı.. ;)

İbo Bey

Üye
Milan resmen hediye etti! :vur: Fatih Terim sevindi Liverpool'un almasına çünkü yerine gelen Ancelotti'yi kesin şutlayacaklar :lol2:

keano

Üye
ben stephen gerrard'a bi kez daha hayran kaldim :wub: . hatta bu kez cok hayran kaldim. eleman cok fealket calisti. milan 3-0'da rahata kondu ondan ikinci yariya daha baslayamadan cat cat 2 tane yedi. milan 3 golu 45dk'da atti...liverpool ise 15dk'da :bravoo:
ama liverpool zorlandi acaip ciddi ciddi...milanda ayni istek yoktu bence. neyse liverpool 5. kez kazanip kupanin orjinalini almaya hak kazandi. seneye $.ligide 5 ingiliz takimi olcak bide. ama cidden klasik bi macti.

curunan

curunan

Üye
liverpool'u kutluyorum

İyi bir maç seyrettirdikleri içinde her iki takımıda tebrik ediyorum...

Ozan

Ozan

Admin
Tam tahmin ettiğim gibi, liverpool ;;)

Hatta 3-0 oldugunda bile çevirecekleri umudum vardı ve düsündüğüm oldu.

Tebrikler.

Roy

Roy

Üye
Milan'a yazık oldu bence şımarık ingilizler yerine milan alsaydı daha iyi olurdu. :eksi:

massut

massut

Üye
maç çok iyiydi Liverpol hakketti Fatih Hoca nın aklı hala Milan da ne kadar Milan ı tutuyorum desede Liverpol un galibiyetine sevindi bence ;)

DefectoR

Liverpool'u tebrik ediyorum, kupayı yoktan var ettiler.
Ama maçı sunan kanalı da, yorumcuları da.
Maç boyunca tek dikkat ettiğim şey kimse Fenerbahçenin önümüzdeki sene şampiyonlar ligi ile alakalı konuşmadı, yane şöyle.

en ufak bir yorum yapılabilirdi. İşte Gönlümüz Milandan yana aksi taktirde Fenerbahçe Ön eleme oynayacaktır die, en ufak yorum yapılmadı.
Bu Fenerbahçe Ugandanın bi takımı mı? Yoksa Türkiyenin mi?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yok yaw az önce Lig TV'de dinldim Liverpool seneye şampiyonlarr liginde yok dolayısıyla Fenerbahçe direk gidecek... Trabzon 1 ön eleme oynayacak.. ;)

_KadirşinaS_

Üye
Bi ara kalbim duracak sandım . Dehset mactı.
Sonuc olarak her iki taraf da bu sonucu hak etti(((Milan salaklıgının bedelini ödedi,Liver :box: pool ümit ve azmin mükafatını aldı)))

.ıl[ uluc ]lı.

Üye
Bugune kadar izlediim en guzel ikinci sampiyonlar ligi finaliydi

En guzeli ise Manchester 2 bayern 1 1999

liverpoola helal olsun

Yanliz seye dikkat ettiniz mi

Spiker surekli taraftarlar asla yalniz yurumeyeceksin die bagirior diyip durdu...

Fatih terim ise: Milan gibi bir italyan takiminin 3-0 dan maci vermesi 100 yilda 1 gorulur...

İbo Bey

Üye
Originally posted by Jaceon@May 26 2005, 07:46 PM
Bugune kadar izlediim en guzel ikinci sampiyonlar ligi finaliydi

En guzeli ise Manchester 2 bayern 1 1999

liverpoola helal olsun

Yanliz seye dikkat ettiniz mi

Spiker surekli taraftarlar asla yalniz yurumeyeceksin die bagirior diyip durdu...

Fatih terim ise: Milan gibi bir italyan takiminin 3-0 dan maci vermesi 100 yilda 1 gorulur...
[post=64729]Quoted post[/post]​
Yanii? :wacko:

AntiTuk

Üye
o ne maçtı öyle inşallah birgün türk takımlarıda bu seviyeye gelir GS gelse yeter aslında :artı: .bence maçı milan deil shevchenko hediye etti.

wincih

Üye
Walla dün saat 2 de liverpoollularla içmeye başladım ve hayatımda bu kdr sıcak kanlı ve aynı takımı tutan insanları bağırlarınba basan bir taraftar görmedim ve bir TÜRK olduğum halde beni bağırlarına basabildiler ayrıca maçı izlerkende 3 -0 da onlar ne hissettiyse hissettim ikinci yarı ise bam başka bir lverpğool vardı 6 dk 40 sn milana top göstermedi biri penaltı olmak üzere 3 golü buldu bu arada milan hediye etmedi kolay değil milana gol atmak lvierpool söke söke aldı madem milan o kdr tecrübeli orada öle faul yapılmayacağını bilmiyormu kaldı ki tecrübe değil İSTEMEKTİR önemli olan ha liverpool uzatmalarda şanslıydı ayrı mesele ama bana sorarsanız maçşın yıldızı dudekti boru değil 2 penmaltı çıkarttı ayrıca liverpool için karar 26 nisanda verilecek bilginize fifa olaya el koydu

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Originally posted by hüseyin@May 26 2005, 10:54 PM
o ne maçtı öyle inşallah birgün türk takımlarıda bu seviyeye gelir GS gelse yeter aslında :artı: .bence maçı milan deil shevchenko hediye etti.
[post=64888]Quoted post[/post]​

:off: :off: :off:

Ülkenin adı geçtiği zaman Renklere ve isme bakmamalısın...!!!! :nono:

Quattro

Quattro

Üye
Arkadaşlar bırakın hediye falan ne hediyesi yaw..... :eksi:

Maçı daha tecrübeli olan Milan değil, Yüreğiyle oynayan kupaya tamamen inanmış Liverpool kazandı( Özellikle 2. yarı)
Demekki herşey tecrübe demek değil birazda inancın olması gerekiyor.;)

Bravo Liverpool'a....... :bravoo: :bravoo:

massut

massut

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@May 26 2005, 11:16 AM
Yok yaw az önce Lig TV'de dinldim Liverpool seneye şampiyonlarr liginde yok dolayısıyla Fenerbahçe direk gidecek... Trabzon 1 ön eleme oynayacak.. ;)
[post=64379]Quoted post[/post]​
görecez 8)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt