Şampiyon iyi başladı !..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-iBoRotTi-

-iBoRotTi-

Üye
    Konu Sahibi
Şampiyon iyi başladı !..
Son şampiyon sezona 3 puanla başladı !.. 2008-2009 sezonun açılış maçında Galatasaray, Denizlispor'u Hakan Balta, Kewell, Barış ve Lincoln'ün attığı gollerle 4-1 yenmeyi başardı.

Taraftarlarının çok fazla ilgi göstermediği karşılaşmaya Galatasaray daha iyi başlayan taraf olurken, 36 dakikada yeni transfer Kewell'ın attığı golle sarı-kırmızılılar ilk devreyi 1-0 önde tamamladı. İkinci yarının hemen başında Denizlisporlu Murat Karakoç Lincol'e arkadan yaptığı hareket sonrasında iki sarı kartını görererk oyundan ihraç edildi. Rakibinin 10 kişi kalmasını iyi değerlendiren Galatasaray Hakan Balta Barış ve Lincoln'ün golleriyle rakibini 4-1 yenmeyi başararak sezona 3 puanla başlamış oldu.

GALATASARAY: 4 DENİZLİSPOR: 1

STAT: Ali Sami Yen
HAKEMLER: Mustafa Kamil Abitoğlu, Baki Tuncay Akın, Nihat Mızrak

GALATASARAY: Aykut, Sabri, Servet, Meira, Hakan Balta, Hasan Şaş (Dk.46 Arda), Mehmet Topal (Dk. 67 Yaser), Ayhan Akman, Kewell, Lincoln, Nonda
TEKNİK DİREKTÖR: Michael Skibbe

DENİZLİSPOR: Cenk, Süleyman, Kratochvil, Çağlar, Couto, Fatih Yiğen, Abraham, Braga, Murat Karakoç, İsmail (Dk.50 Güray), Roberts
TEKNİK DİREKTÖR: Ali Yalçın

GOLLER: Dk. 36 Kewell, Dk. 75 Hakan Balta, Dk. 84 Barış (Galatasaray) Dk. 45 Fatih (Denizlispor)
SARI KARTLAR: Murat Karakoç (Denizlispor)

İLK YARIDAN DAKİKALAR

2.Dakikada Sabri'nin sağ kanattan ortaladığı topu Nonda'dan önce kaleci Cenk kontrol etti.

5.Dakikada Hasan Şaş'tan aldığı topla Denizlispor ceza sahasının sol kanatında buluşan Lincoln rakibini şık bir hareketle çalımlayıp şutunu çekti, top yandan auta gitti.

8.Dakikada Lincoln'ün kullandığı serbest atışta ceza sahasında bulunan Servet'in kafa vuruşu üstten auta gitti.

12.Dakikada Lincoln'ün sert şutunu kaleci son anda çıkarttı.

15.Dakikada Lincoln'ün kullandığı frikik üst direkten auta gitti.

18.Dakikada Çağlar'ın sol çaprazdan çektiği sert şut üst direkten auta gitti.

22.Dakikada Hasan Şaş'ın sağ kananttan yaptığı ortaya Kewell kafayı vururken, top üstten auta gitti.

34.Dakikada Lincoln'ün köşe atışında kafayı Mehmet Topal vurdu. top yandan auta gitti.

Gol 36.Dakikada Hasan Şaş'ın sağ kanattan yaptığı ortaya arka direkte bulunan Kewell vurdu ve top ağlarla buluştu.

41.Dakikada Kewell'in sol kanattan yaptığı uzun pasta Nonda 'nın yaptığı vuruşu son anda kaleci çıkarttı.

Gol 45. Dakikada Denizlispor'un sağ kanattan kullandığı köşe atışında Fatih Yiğen'in yaptığı kafa vuruşu ağlarla

İKİNCİ YARIDAN DAKİKALAR

Kırmızı Kart 47.Dakikada Lincoln'e arkadan yaptığı hareket sonrasında Murat Karakoç kırmızı kart görererk oyundan ikraç edildi.

49.Dakikada Lincoln'ün köşe atışında ceza sahasında iyi yer tutan Meira'nın yaptığı kafa vuruşu direği yalayarak auta gitti.

55.Dakikada Mehmet Topal'ın Denizlipor ceza sahasının dışından çektiği sert şut üstten auta gitti.

62.Dakikada Mehmet Topal'ın sol ayağıyla çektiği sert şut direkten ceza sahasına geri döndü.

67.Dakikada Hakan Balta'nın sert şutu yandan auta gitti.

Gol 75.Dakikada Lincoln'ün köşe atışında ceza sahası dışına açılan topa Hakan Balta çok sert vurdu ve top ağlarla buluştu.

Gol 84. Dakikada Lincoln'ün kullandığı serbest atışta ceza sahasında iyi yer tutan Barış'ın kafa vuruşu ağlarla buluştu.

Gol 90+4'de Lincoln'ün attığı golle skor 4-1 oldu ve maç sona erdi.

Hellboy®

Hellboy®

Üye
ilk kez Ali SAmi Yen'e cıkan Kewell ın da gol atması ayrı bır sevındırıcı :)

Darısı Steau macına ....

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
galatasaray maç boyunca beklenildiği gibi etkili oynadı ve yine savunma hataları yüzünden gol yedi...10 kişi kalan denizlispor karşısında bu skor daha ileri gidebilirdi ancak pozisyonlar harcandı....herşeye rağmen tebrik ediyorum takımımı..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Galatasaray ı tutuk ve vasat gördüm...Maç zevkli değil + sıkıcıydı...Karşısında bir kere rakip falan yoktu..17-18 oyuncusunu göndermiş pozisyona giremeyen bir takım vardı.. Zaten iki golda duran toptan... Bu oyun stau macında faciayı getirir açık ve net.;) Bir de geçen sene şampiyon olan takımın stadında maca rahavet gösterilmemiş...Acaba bu galatasaraya bu sene guvensızlık mi?

Tebrik ediyorum galatasarayı.

isinbayeva

isinbayeva

Üye
DiaBLoS&#8482;;1020936' Alıntı:
Galatasaray ı tutuk ve vasat gördüm...Maç zevkli değil + sıkıcıydı...Karşısında bir kere rakip falan yoktu..17-18 oyuncusunu göndermiş pozisyona giremeyen bir takım vardı.. Zaten iki golda duran toptan... Bu oyun stau macında faciayı getirir açık ve net.;) Bir de geçen sene şampiyon olan takımın stadında maca rahavet gösterilmemiş...Acaba bu galatasaraya bu sene guvensızlık mi?

Tebrik ediyorum galatasarayı.
gollü olan her maç zevkli olur...karşısında bir rakip yoktu demişsin bu sözünü beğendim çünkü zaten karşımıza hiç kimse duramaz...geçen senelerde duran toplarda başarısızdık bu sene ilk maçta 2 gol fena değil yani bu da takımın geliştiğini gösteriyor...ayrıca isterse stad dolsun dolmasın önemli değil geçen sene de 7 maç seyircisiz oynayıp şampiyon olduk...ve GALATASARAY 'a güvenimiz sonsuz...:oke:

Salihyet

Salihyet

Üye
Denizli bi noktaya kadar çok iyi mücadele etti fakat yediği ikinci gol hakemin maç boyunca tekrarladığı hata ile geldi, lincoln bir kırmızı kart çıkartabilecek kadar büyük bir yıldız :) maç boyunca kendini yerden yere attı, bir şutu hariç pek etkili olduğunu göremedim, denizli çok direndi ama olmadı, 3-1 'den sonrasını izleyemedim ama 4-5 olur demiştim, ki 4 olmuş..

isinbayeva

isinbayeva

Üye
Lincoln etkisiz demişsin yani adam 1 şutu direkten dönmüş 1 tane asist bir tane de gol ayrıca 1 golüde hazırladı lütfen bunları gözardı etmeyin yani adam çok para alıyor diye daha ne yapabilir...

arslansem

arslansem

Üye
Şampiyon fırtına gibi başladı :) özellikle ş.ligi maçından sonra belirgin bi düzelme var.ayağa top iyi fakat tempo yapamıyoruz.1-1 den sonra golün geç gelmesinin sebebi buydu.Sezonun başları olması ve tek forvete mahkum oynamamız bu maçın kötü sebepleri:) daha iyi olacaz :oke: fenerbahçenin 3 puan kaybıyla daha da bi süper oldu bu başlangıç...Bizi izlemeye devam edin :islik

--------------- Ekleme ---------------

Denizli bi noktaya kadar çok iyi mücadele etti fakat yediği ikinci gol hakemin maç boyunca tekrarladığı hata ile geldi, lincoln bir kırmızı kart çıkartabilecek kadar büyük bir yıldız :) maç boyunca kendini yerden yere attı, bir şutu hariç pek etkili olduğunu göremedim, denizli çok direndi ama olmadı, 3-1 'den sonrasını izleyemedim ama 4-5 olur demiştim, ki 4 olmuş..
Lincoln'ü savunmam ben bu saatten sonra ama galiba sen maçları karıştırdın...Dökülen bi takım vardı dün sahada gördün mü acaba?:) 1 asist 1 gol direkten dönen bir top daha napsın adam dimi yani :islik

ouSahin

ouSahin

Üye
Takımı gördümde Kewell ve Hasan Şaş'tan başka iyi oyuncu görmedim yedikleri gol defans hatası..goller son dakkaya dogru geldi Çnkü karşılarında 9 kişi kalan bir denizli vardı...Sıcagın etkisiyle Oyuncuları büyük derecede etkiledi tabi Denizli bu süreçten sonra yıkılmıştı...

Galatasarayda oyun yoktu Skor vardı:) Avrupada birşey beklemiyorum Tebrikler Galatasaray

isinbayeva

isinbayeva

Üye
Takımı gördümde Kewell ve Hasan Şaş'tan başka iyi oyuncu görmedim yedikleri gol defans hatası..goller son dakkaya dogru geldi Çnkü karşılarında 9 kişi kalan bir denizli vardı...Sıcagın etkisiyle Oyuncuları büyük derecede etkiledi tabi Denizli bu süreçten sonra yıkılmıştı...

Galatasarayda oyun yoktu Skor vardı:) Avrupada birşey beklemiyorum Tebrikler Galatasaray
9 Değil yaaaa 5 Demek istedin heralde :coold:

Salihyet

Salihyet

Üye
Lincoln etkisiz demişsin yani adam 1 şutu direkten dönmüş 1 tane asist bir tane de gol ayrıca 1 golüde hazırladı lütfen bunları gözardı etmeyin yani adam çok para alıyor diye daha ne yapabilir...

maç 75 'e kdr berabere gitti, bunu maçı izlememiş biri bile görebilir, yaptığı asist korner, bir frikik ve son saniyede attığı golü kaçırdım sadece , ben bu kadar göklere çıkartılmasın diye söyledim, maçın asıl kahramanı bana göre mehmet topal ve kewell dır ;) lincoln ' e mal edilmemesi lazım.. ayrıca servet te çok etkiliydi..

isinbayeva

isinbayeva

Üye
maç 75 'e kdr berabere gitti, bunu maçı izlememiş biri bile görebilir, yaptığı asist korner, bir frikik ve son saniyede attığı golü kaçırdım sadece , ben bu kadar göklere çıkartılmasın diye söyledim, maçın asıl kahramanı bana göre mehmet topal ve kewell dır ;) lincoln ' e mal edilmemesi lazım.. ayrıca servet te çok etkiliydi..
Hepsi birer yıldız :oke:

qurbuz

qurbuz

Üye
steaua maçında kewell oynamıyacakheralde öyle duydum bide hasan şaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...