Şampiyon Belli Peki İkinci Kim Olacak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
Şampiyon Belli Peki İkinci Kim Olacak
arkadaşlar şampiyon fenerbahçe olcağından şampiyonluk konusunda yorum yapmayalım bundan sonra ikinçi kim olacağı hakkında yorum yapalım

sambadisakkarit

Üye
Henüz belli değil. PSV maçından sonra belli olacak. Daum yenilgi istiyor. Çünkü ona ligte istikrarlı olmak yetiyor.

Ben şahsen iki senedir Fenerbahçe'nin avrupada devam etmesini istiyorum. Takımın yorulması adına... Bakalım FBli futbolcular bu kez Daum'un taktiği ile değil de kulübün renkleri için oynarlarsa benim hayallerim de gerçek olabilir...

cepix

cepix

Üye
Daha belli olmaz çünkü çok erken...

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
belli belli tek büyük var oda fenerbahçe

D3N1Z

D3N1Z

Üye
Bence de çok erken ama ben eminim

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Daha çok erken..

Caine

Caine

Üye
erken erkennn. şimdiden gelin güvey olmanın anlamı yok. daha 20 maç var ama siz karar vermişseniz ise sorun yok hayırlısı olsun ne diyelim göreceğiz...

mavizeybek

mavizeybek

Üye
walla şampiyonun kim olacağı hiç belli olmaz doğrusu ama temmennimiz fenerin olması

Nicolas_Anelka

Üye
g.sarayın 4 sene üst üste şampiyon oldugu yıllarda herkez g.saray anasının ligindemi oynuyo diye söylentiler vardı çünkü sene bablardı ilk devre bitmeden g.saray şampiyon olduderdi otoriteler ama şimdi tam tersi oldu fenerbahçe babasının liginde oynuyo diyolar çünkü her maçı kazanıcak güçte çevirebilec kapasitede...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bknz dün akşam..

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Büyük lokma ye , Büyük söz konuşma...

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(Nicolas_Anelka &#064; Dec 3 2005, 08&#58;56 AM) [post=220613]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
g.sarayın 4 sene üst üste şampiyon oldugu yıllarda herkez g.saray anasının ligindemi oynuyo diye söylentiler vardı çünkü sene bablardı ilk devre bitmeden g.saray şampiyon olduderdi otoriteler ama şimdi tam tersi oldu fenerbahçe babasının liginde oynuyo diyolar çünkü her maçı kazanıcak güçte çevirebilec kapasitede...
[/b][/quote]

+1 kardeş çok güzel söyledin be trabzonuda atlattık 1 puanla bize yeter devire devire gidiyoruz şampiyonluğa

Nicolas_Anelka

Üye
ya hala nagmaglup ligi götürebiliyosak ne mutlu bize kadıköyde hiçbir derbiyi kybetmeyiz 2 yarı

cllgr

cllgr

Üye
şimdiden çok erken daha lig neler getirir hiç belli olmaz.bjk vede trabzon un durumlarını göz önüne getirin.ne durumlara düştüler temkinli olmak gerekir.ama yinede şimdiden sevinelim diyorsanız siz bilirsiniz,son gülen iyi güler ona göre.

Nicolas_Anelka

Üye
hasklısın ama onlar kendi aralarında savstılar bazı seyleri kendileri bu hale getirdiler mesela bir gökdenizin sike olayları bir fatihin sakatlanması yunan takımına elemnmeleri gibi besiktasta bunun gibi sorunlarla ugrastı...önce kendi içlerindeki sorunları halletmeleri lazım diye düşünüyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt