samnsung M8910 pixon 12 sms alamıyorum yardım!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dteray

Üye
    Konu Sahibi
samnsung M8910 pixon 12 sms alamıyorum yardım!!!
arkadaşlar sorunum telefondan mı hattan mı kaynaklanıyor emin değilim ama ben konuyu telefonlar başlığında açtım.garip bir problemim var.rehberimdeki bazı kişiler tarafından gönderilen smsler gelmiyor.telefonu kapatıp açınca geliyor.yalnız bütün smsler değil bazı kişilerin smsleri.yani tel adam kayırıyo.kısa süre önce aveadan vodafone a geçiş yaptım.aynı dönemde de cihazımı değiştirdim. cihaz samsung M8910 pixon 12.onun için problem hattan mı telden mi bilemiyorum. sorunu çözme adına verdiğim uğraşlar
1.müşteri hizmetlerini aradım ve yönlendirme olabilir belki diye ##002# yaptırdılar olmadı
2.mesaj ayarlarını kontrol ettim mesaj merkez numarası doğru.
3.hafıza kartım problemlidir belki dedim değiştirdim olmadı
4.mesaj gelmeyen numaraların başına +90 koy dediler yaptım olmadı
5.telefona başka kart taktım 3 ayrı şebekeye de mesaj yolladım aldım problem çıkmadı ahaa o zman bu kesin hattan dedim buna binayen;
6.sim kartı değiştirdim olmadı
kısacası çok çaresizim fikri olan var mı :(

ozkan1721

Üye
arkadaşım dediğin sorunların aynısını bende yaşıyorum turkcell'i aradım bana #35*0000*16# yap dedi yaptım olmadı yetkili bi telefoncuya götürdüm yazılım hatası vardır diye adam hiç birşey anlamadı samsung müşteri hizmetleriyle görüştüm telefonda problem yok dedi turkcell de hatta sorun yok dedi anlamadım ne yapacağımı bende aynen senin gibi çaresiz kaldım :ağlarım:

The_Saqopa

Üye
Aynı sorun bende de var arkadaşlar bazı mesajlar gelmiyor bazı mesajlar gitmiyor ne yaptıysam düzeltemedim telefonu kapatıp açınca geliyo mesajlar ama tabi herzaman değil. her yolu denedim olmuyor olmuyor olmuyor ve pes ettim şu an süs gibi taşıyorum yanımda. mesajlaşmak için dandik bi telefon aldım sizde öyle yapın başka yol yok gibi gözüküyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt