Sakın inanmayın Avea Referans Tarifesi Yalan

• 17 Nisan 2010
  • 5238 Okunma
  • 7 Cevap

1. Başka hatlardan geçip avea kamulu birinin referans vermesi ile avea kamulu olup 1600 dakika alma durumu yalan çıktı!!!
    Sakın inanmayın sadece müşteri çekme amaçlı bir sistem ben denedim aveaya geçtikten sonra referans almak için referans verme yetkili birinin numarasını yazdığım halde referans yetkisi yoktur diye cevap geliyor zaten 7 gün deneme hakkınız var 7 gün sonunda asla kamuya geçemiyorsunuz.
    Müşteri hizmetleri ilgilenmiyor sadece dosyanız açık diyerek her gün sizi oyalıyorlar böylece 7 gün geçip hattınız kamu değil hepsi bir tarifesi olacak.
    Bu oyunlara gelmeyin yasalardaki boşluklardan yararlanıyorlar ve daha çok müşteri çekmek istiyorlar.Bu tür oyunlar oynadıkça avea tabiki de en çok müşteri çeken hat olmaya devam edecektir.

Yazan: yasinkeles
  2. abim de bu şekilde hat aldı.arkadaşının referansı ile aldı.onunkini kabul etmedi.şimdi başka bir kişinin referansını kullandı.bakalım bunu kabul edecekmi?unutmazsam sonucunu paylaşırım.

3. Peki bu pakete geçmeden önce referans kontrol yapmıyorlarmı?
    Referans onayından sonra aveya geçmeyi isteyin. aksi takdirde kandırılma şansınız yüksek tabiki

4. arkadaşlar bu işleyiş siz birini referans göstreriyorsunuz sonra o avea bayisine giderek onylıyor o şekilde gerçekleşmektedir. aksi halde referans geçersizdir şeklinde uyarı almnaız normal.

5. eğer referansı kabul etmeyince size 7 gün içerisinde yeni referans bulmanızı söylüyor.7 gün içerisinde referans bulamazsanız hepsi bir tarifesi yapıyo.

6. Kardeşim ölee bilip bilmedik yere konuşupta bişeyler yapmaya çalışan insanları kötülemeyin. Ben şu anda referansla kamu tarifesi kullanıyorum çok ta mutluyum.

7. Aveanın bu oyunlar 1 degil 2 degil. Bence bu aveanın bitmesi lazım artık nefret ediyorum operadan

8. Arkadaşlar aveayı beğenmeyen varsa kendi kişisel tercihleridir ve şu anda mobil numara taşıma sistemi ülkemizde başlamıştır. numarsını değiştirmeden farklı bir operatöre geçebilir bu forum genel olarak bilgilendirilme ve tartışma amaçlıdır. ama konu tartışılır kötülenmez..

Yüklüyor...
18/11/2018 - 06:43