Şaka Gibi !

 • 6 Nisan 2013
 • 412 Okunma
 • 9 Cevap

 1. İZMİT'te aldıkları çarşaf, yatak ve masa örtüsü gibi eşyaları satmak için minibüsle İstanbul'a gitmek isteyen 40 kadın, 15 kişilik araca sığmaya çalıştı. Polis, çevredekilerin şaşkın bakışları arasında 'Balık istifi' minibüse doluşan kadınları, araçtan indirdi.

  Cumhuriyet Caddesi'nde park edilen, daha önce de kadınları İstanbul'a götürüp- getirdiği öne sürülen Celalettin Sağlam yönetimindeki 41 RN 615 plakalı yolcu minibüsüne binmek isteyen bohçacı kadınlar akın etti. Büyük bölümü bohçalarına doldurdukları başta çarşaf ve örtü olmak üzere çeşitli ev eşyalarını İstanbul'da sokaklarda gezerek kadınlara satmak isteyen 40 kadın, 15 kişilik minibüse balık istifi doluşmaya başladı.

  Minibüsün cam kenarlarından 2 büklüm halleri dikkat çeken ve racın içine sığmaya çalışan 40 bohçacı kadının içinde bulunduğu minibüs daha sonra hareket etti. Bölgede bulunan sivil ekiplerin anons etmesi üzerine yaklaşık 200 meteri ilerde durdurulan minibüsteki kadınlar indirildi. Polis, sürücüye fazla yolcu almak suçundan

  154 TL cezası uyguladı. Minibüs şoförü normal yolcu kapasitesi olan 15 yolcuyla yoluna devam etti.
   


  Yazan: Samet.25
 2. Aynen Şaka Gibi :tşk:
   
 3. Haber için :tşk:

  - - - Eklendi - - -

  Resimde atabilirsen iyi olur sanki :)
   
 4. Film bile bu kadar olmaz :)
   
 5. Yorumlar icin ben tesekkur ederim kayda deger resim olmadigi icin koymadim
   
 6. Nereye gidiyorsunuz diye soruyor muhabir.
  Kadın dilenmeye diyor ..
   
 7. Geçende resmi de vardı. Cezayı az vermişler.
   
 8. :oke: aynen
   
 9. Kadın.zip
   
Yüklüyor...
14/12/2018 - 23:36