Sailfish Osu diğer cihazlara nasıl portlarız

Sponsorlu Bağlantılar

enesutku07

Üye
    Konu Sahibi
Sailfish Osu diğer cihazlara nasıl portlarız
Arkadaşlar merhaba buralarda yeniyim. Sailfish osu htc one m8 e portlamaya çalıştım ancak beceremedim. Sitesindeki pdf dosyasınıda okudum ancak anlamadım. Bu konuda bana yardım edebilecek biri var mı acaba? Nasıl yapabileceğimi tarif etse.
Sanırım anlayan ya da yardım edecek biri yok.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
zor iş sanmıyorum ki türklerde böyle biri çıksın

• Beğen
Tepkiler: Invoke

nakliyat

Üye
Valla butun android tellere olsa keske ben lg g3 kullanyorum keske bende yukleyebilsem

Bülent872

Bülent872

Üye
Aynen bende kullanmak isterim android sarmıyor artık :)

Invoke

Invoke

Üye
Ben Nexus 5 de kullandım bir süre. Açıkçası şu an pek bir şekli yok. Sizinki de sadece heves. Elinizde olsa sailfish, "bu ne böyle" der geri androidinize dönersiniz.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
o iş öyle görüldügü gibi basit degil, bir cihazın genetikleri ile oynamaktan bahsediliyor, sizin riske edilecek cihazınız yok elinizdeki cihaz cökse bir tane daha alacakmısınız port etmek icin?
bu iş geliştiriciler icin bile zor parmakla gösterecek kadar az sayıda kişi yapabiliyor' yapsanız bile sadece taslak olur öteye gidemez driverleri tek tek derleyip modifiye modülleri yapmak gerekir
kamera, store ve cagrı similatörleri saymıyorum bile ;)

• Beğen
Tepkiler: RetaXter

enesutku07

Üye
    Konu Sahibi
o iş öyle görüldügü gibi basit degil, bir cihazın genetikleri ile oynamaktan bahsediliyor, sizin riske edilecek cihazınız yok elinizdeki cihaz cökse bir tane daha alacakmısınız port etmek icin?
bu iş geliştiriciler icin bile zor parmakla gösterecek kadar az sayıda kişi yapabiliyor' yapsanız bile sadece taslak olur öteye gidemez driverleri tek tek derleyip modifiye modülleri yapmak gerekir
kamera, store ve cagrı similatörleri saymıyorum bile ;)
başkan eğit bizi :D

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
başkan eğit bizi :D
egitme işi bizim işimiz degil, fakat boş zamanımızda bir konu oluşturacagız fakat cok fazla detaylı olmayacak
sadece geliştirmeyi az da olsa bilenler icin bir yol girişi yapmiş oluruz.

enesutku07

Üye
    Konu Sahibi
detaylı olsun ustam. herkes faydalı olur. androidi bitiremesekte sallayalım.