şahsımdan ''ıssız ada' açılımı böööğğğ geldi artık...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berlin Boleyn

Konu Sahibi
şahsımdan ''ıssız ada' açılımı böööğğğ geldi artık...
ISSIZ ADAYA DÜŞSEN YANINA ALACAĞIN 3 ŞEY GEYİĞİ
en geyik sorudur.ısıszadaya düşecek olsanız,yanınızda götüreceğiniz 3 şey bööööğğğğ..
bu sooruya hep çok duygusal cevap verilir.'' eşim,kitaplarım ve pipom:ehe
oyuncak ayım,makyaj malzemelrim ve battaniyem:ehe
kız kardeşim,banyo kesem ve tenis raketim:ehe şeklinde.
bence soruyu anlamıyorlar.ıssız adada otel veya tatil köyü yokki:)
''ıssız''derken şu kastediliyor.aşağı yukarı 3-5 gün içinde büyük ihtimalle susuzluktan veya vahşi hayvanların saldırısından öleceksin.
ozaman ''ipek kefenim,elyazması kuran-ı kerim ve arkadaşımmın hediyesi antika tabutu götürürdüm!'' hönk nasıl yani falan demek lazımki,oda saçma,çünki ada ıssız,gömecek kimsede yok:ehe
bikere ''ıssız adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir'' sorusunun içinde bir bilmece gizli,yani ıssız adaya düşmeden önce,yanına bişeyler alacak vaktin var.bu sebeple benim cevabım şöyle olur sayın site sakinleri;DENİZ MOTORU,SU,KITALAR ARASI CEP TELEFONU:ehe
amaç mümkün olduğu kadar çabuk adadan kurtulmak değilmi kardeşim.rasyonel olalım lütfen:D
bütün ada fıkralarında biliyosunuz adam önce ıssız adaya düşer,bir sene sonra sarışın kadın gelir,yada sarışın kadın onu orada zaten beklemektedir.
halbuki yazık robinson crusoe 'ya!
ıssız adaya düşüyorsun,ve adadaki öteki canlı,fıkralardaki gibi sarışın bomba değil,zebellah gibi bir zenci:ehe
robinson tabii,mecburen''cuma'cım canım gel sana ingilizce öğretiyim''falan diye arkadaş ayağına yatıp,kendini kurtarmış:eheyoksa bu tecrübe iyice çekilmez olabilirmiş robinson abimiz içn:ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bomba ya....:kop:Güzeldi harbiden..

Sağolasın Boleyn...

ejder53

ejder53

Üye
ha :ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
:kop:
Ağzına sağlık Boleyn harika yazmışsın :)

Issız adaya düşsem yanıma tek bir şey isterdim. İçinden çıkıp her istediğimi yapacak bir cin.
Bu arada cinin zenci ve şişko olanı değil sarışın ve çıtır olanı tercih sebebidir.

Berlin Boleyn

Konu Sahibi
teşekkür ederim:ehe
ben isteklerimi yazdım ama şöle kıvanç tatlıtuğ kıvamında bi adamda fena olmazdı hani :D

Odysseus

Odysseus

Üye
Kıvanç mı iğğyy. Nesi yakışıklı o adamın be. Burada orjinal maxi delikanlılar varkene :ehe

Berlin Boleyn

Konu Sahibi
öyle deme adem abi ya :ehe
ada yalnız çekilmez yakışıklılığıda geçtim bi ses bi nefes olurdu belki oda adaya düşse yanında tavla alırdı beraber oynardık.:ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Issız adada Kıvanç ile tavla...
Fantaziye bak yahu :ehe

Berlin Boleyn

Konu Sahibi
:kop:

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Süper yazıydı yaa :kop:Bir kere soru yanlış :ehe ıssız adaya nasıl düşüyorsun uçaktan mi atıyorlar :ehe sonra da yanına 3 isteğini paraşütle yolluyorlar öyle mi :ehe

Berlin Boleyn

Konu Sahibi
:kop::ehe he valaa

EroL

EroL

Emekli Yönetici

Berlin Boleyn

Konu Sahibi
habu nedur;?:ehe

EroL

EroL

Emekli Yönetici
deneme

Berlin Boleyn

Konu Sahibi
:)anladım

EroL

EroL

Emekli Yönetici
yapma yaa nası anladın

Berlin Boleyn

Konu Sahibi
:)....

Forum Doktoru

Forum Doktoru

Üye
robinson geçenlerde muayenehaneme geldi.
eşcinsel eğilimler sergiliyormuş. kendisine bunun doğal olduğunu söyledim.
körle yatan şaşı kalktığı gibi, zenciyle yatandan da normal kalkmasını bekleyemeyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt