SAHİBİNDEN TEMİZ EXPRESS MÜZİK 3g TAKASLI 2gb N95 SİSTEMLİ NEW

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nasirun

Üye
    Konu Sahibi
SAHİBİNDEN TEMİZ EXPRESS MÜZİK 3g TAKASLI 2gb N95 SİSTEMLİ NEW
Samsung daima hareket halinde olan müzik severler için kompakt ve stil sahibi bir telefon yarattı. Müzik çalardan kameraya, Symbian S60 yazılımından başka fonksiyonlara kadar birçok özellikle donatılmış olan bu telefon trendy müzik severler için ideal. Çift yönlü kayan kapak ve dokunmatik yuvarlak kontrol tuşu gibi yenilikçi özellikler de deneyiminizi pekiştirecek. Müzik ya da telefon ihtiyacınıza göre ayrı yönlerde kayabilen kapağı her ihtiyacınıza karşılık verecek.
Tasarım ve Performans
Bir tasarım yeniliği olan çift yöne kayan kapağıyla telefon ve müzik çalar özellikleri arasında geçiş yapabileceğiniz i450, hangi yöne açıldığına bağlı olarak ortaya çıkan özellikleriyle tasarımından ve boyutundan taviz vermez. Yukarı doğru kaydırınca ortaya çıkan ergonomik tuş takımı telefon özelliklerine ulaşmanızı sağlarken, aşağıya doğru kaydırınca ortaya çıkan metalik hoparlörler ve navigasyon kontrol tuşu ile telefonunuz bir anda stil sahibi bir müzik çalara dönüşür.
3G Farkıyla Görüntülü İletişim
En son teknolojiyi kullanarak 2100 Mhz hızında sevdiklerinizle görüntülü olarak konuşmanın keyfini yaşayın.

resimlerde gördüğünüz telefonumu satmak veya takas etmek istiyorum
hiçbir sorunu yoktur
genel olarak temzdir
telefonda n95 sistemi vardır
tek farkı kasadır
çift yönlü kaygan kapak sayesinde express müzik özelliği taşımaktadır
yanında
sarj aleti
kulaklık
batarya
2 gb hafıza kartı verilecektir
6303 3600 tarzı tellerle kafa kafaya olur
takas fiyatım 280
peşin 240 pazarlıklıdr
msj atabilirsnz

resimler için

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
satıldı yazıyor ilanda.

nasirun

Üye
    Konu Sahibi
bi arkadasa sattım

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Ürün satıldığı için ilan kapatılmıştır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt