Sahibinden.com a Tc kimlik verdim sorun olurmu ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Sahibinden.com a Tc kimlik verdim sorun olurmu ?
merhaba arkadaşlar telefonuma kılıf almak için üye oldum sipariş verirken adres istedi Tc istedi verdim sonra kapıda ödeme yok diye vazgeçtim Tc orda kaldı adres bilgilerinde silemiyordumda başka tc de ekleyemedim :D sizce bir şey olurmu 14 yaşındayım ?

BelaMonte

BelaMonte

Üye
olmaz bence

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
olmaz demi ama adres bilgilerinde Tc gözüküyor silemiyorum dakurumsal adres yaptım sütaş falan yazdım Tc numarası gitti yine kurtulduk :D

byAndroid

byAndroid

Üye
Nolcak kardesim ya tc lerimiz artik heryerde herkes biliyo bisey olmaz merak etme . hem oyle bir siteden bunuda bekleme yani kocaman site boyle bi ise kalkisamaz

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
şöyle bir şey var başka bir üye benim adres bilgilerime bakabiliyor heralde ve orada Tc yazıyor o yüzden Kruumsal adres yaptım zaten aldığım ürünü satıcı kargoya bugün verdi adam kendisi kargoya vermiş kapıda ödeme sitede yoktu zaten adamın 1200 alışverişindne aldığı puan %97 bende o yüzden güvendim

o konuda haklısın ama ilk kez öyle yapınca tedirgin oldum birde Tc kimlik kaybolunca adamların üstüne şirket falan kuruyorlar ya dedim belki başka bir üye benim adrese bakarken Tc yi görür

byAndroid

byAndroid

Üye
Bildigim kadariyla biri senin profiline girdigi zaman tc gozukmuyor sadece site onu guvenlik amaciyla yapmis gibi bisey galiba

• Beğen
Fenomenon

Fenomenon

Üye
kurumsal falan yapma normal olarak neyse onu yaz.
sorun olmaz merak etme :)

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Zaten kılıftan sonra birşey almam kılıfıda satıcı arkadaş kargoya verecekmiş site ile ilgili değilCevaplarınız için çok çok teşekkür ederim :)

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
hayır

kinger1905

kinger1905

Üye
Hic bisey olmaz merak etme.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Sorun olmaz. Henüz 14 yaşındayken böyle işlere girmen yanlış. Babana falan söyle.

• Beğen
Tepkiler: kinger1905
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
zaten pederde biliyo kafana göre takıl diyo kapıda ödeme yaparsın diyosipariş iptal oldu :D

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Bir şey olmaz. Bak Kadir Çöpdemir bile her yere veriyor TC kimlik numarasını.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve KinG CrazY
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bir şey olmayacağına dair hem fikir olduğumuza göre, artık konunun daha fazla uzamasına gerek kalmadı diye düşünüyorum. :locked2:

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt