Sahada lens dışarıda gözlük

• 9 Ekim 2012
  • 565 Okunma
  • 18 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

[h=2]BREZİLYALI yıldız, Aziz Yıldırım’ın “Sahadaki Alex’e kefilim ancak saha dışındaki Alex’e değil” sözlerinin hatırlatılıp aradaki farkın sorulması üzerine “Sahada lens takıyorum, dışarıda gözlük kullanıyorum” diyerek esprili bir yanıt verdi.[/h]
    Sonrasında ise “Sahada kramponlarım var. Son derece düz ve basit bir şekilde yaşıyorum hayatımı. Ama tek fark sahadaki Alex daha ciddidir.
    BENİM için mevki önemli değildir. Herkese eşit derecede saygı gösterebilrim. Şahsi olarak kimseyle bir problemim yok. Herkese başarılar diliyorum.”

Yazan: Kingmortall
  2. Kapak :D

Kingmortall bunu beğendi.
  3. anlayana abi :d:

4. Millet koptu :D

5. İyi de aziz yıldırım in söylediği bu değildi ...
    Alex saçmalamiş ... Kısacası işine gelmemiş alex in ...

6. Alex anlamadıgı ıcın oyle demıs.. yoksa Turkce bilseydi anlar o sekılde konusmazdı bence...

7. Adam demek istiyor ki saha içinde ve saha dışında ki tek farkım giydiğim kıyafet ve taktığım aksesuarlar.Aziz y suçladı onu çok güzel çok ince cevap verdi.Anlamamış demissiniz çok iyi anlamış bizden çok iyi çok ta güzel cevap vermiş...

8. Alex in karakteri ile ilgili diyor orada aziz yıldırım, halit ...
    Saha dışında düşüncelerine saygı duymuyorum diyor . Duymakta zorunda değil ...

9. Ali fark yok diyor işte adam öyle absürd bir cevap veriyor benim karakterim kişiliğim hep aynı diyor farklı olan tek şey kıyafeti tamam ince espride anlaşılması bu kadar zor değil :D

10. Anlaşılmasında sıkıntı yok ki .
    Biz ona saçmalamiş diyoruz ışte . :)

11. Bizde ona kapak diyoruz sağlam giydirmiş diyoruz hatta abbooww diyoruz :zuhaha:

12. İsinize gelmeyince sacmalamis olur zaten :D Adam giydirdi ince ince dün :D

13. Halit sen kapak görmemişsin :D
    Neyse ... :ehe

14. Görmemiştim gördüm dün herkes gibi kahkaha attım:)

15. İşte Alex'in bu şekilde gönderilme sebebi de bu zaten.Kulüp başkanına,hocana saygısı olmayana yol verirler.Başkanın söylediği şeye örnek oldu bir bakıma. Olay bu kadar basit ve bazı Aziz Yıldırım düşmanları hala bu olaylar silsilesinde Alex'in haklı olduğunu düşünecek kadar zavallılar.

16. Adam ona hakaret ediyor suçluyor çok güzel cevap verdi oda kırmadan suçlamadan

17. pardon başkan alex'e ne hakaret etti? Saha içi alexe kefilim ama saha dışındakine değilim dedi? Bu mu hakaret? Ayrıca başkanın her sözünü alexinde tasdiklediğini hatırlatırım.

18. Hepsini değil bazılarını zaten bende dedim hatalı gördüğüm yerlerini alexin adam bir karar verdi bize de laf düşmez zaten tek üzüldüğüm nokta çok az bir fbli adama sirt döndü sattı kısacası

Ben konuşmuycam alex hakkında alexi severim ama banane kendi taraftarı adamı ortada bırakmış ben mi sahip cikayim gerçi çok fbli var arkasında

19. alex'i seviyoruz diye saygısızlığına göz yumacak kadar kör değiliz sadece.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 12:25