Sagopa Kajmer - Kalp Hastası

Sponsorlu Bağlantılar

Enes

Enes

Üye
neden beğenmedin ? şahsen ben çok beğendim işte dedim beklediğimde buydu.
Bendeki Sen albümüyle "beklediğim" gelmişti ondan sonra gelen bu albüm yüksek beklentimi karşılamadı.

enterneoll

enterneoll

Üye
geçmiş olsun sagopa kardeş :D şaka bir yana ben 2009'dan beri sagopa dinlemiyorum o zamana kadar iyiydi ama artık dinlemiyorum ceza hala türk rapinde benim için bir numara :)

BurakTura

BurakTura

Üye

Bendeki Sen albümüyle "beklediğim" gelmişti ondan sonra gelen bu albüm yüksek beklentimi karşılamadı.

Sagopa Kajmer zaten kendisi dedi Twitter'ında artık Sert bir albümle geliyorum diye sen büyük bi ihtimal melankolia beklemiştin bu yüzden olabilir.

- - - Eklendi - - -

geçmiş olsun sagopa kardeş :D şaka bir yana ben 2009'dan beri sagopa dinlemiyorum o zamana kadar iyiydi ama artık dinlemiyorum ceza hala türk rapinde benim için bir numara :)

Senin biliceğin iş :)

Enes

Enes

Üye
Sagopa Kajmer zaten kendisi dedi Twitter'ında artık Sert bir albümle geliyorum diye sen büyük bi ihtimal melankolia beklemiştin bu yüzden olabilir.
Melankoli değil mesele hiç sevmem bu söylemi ama şu yeni albümdeki çoğu beat artık ben arabesk takılıyorum diye bağırıyor. Sagonun melankoli olmayan eski bir çok şarkısı çok çok daha iyi..
Şahsen böyle. Herkes benle aynı düşünmek zorunda değil. "Düşünmek için vaktin var" bir tek bunu beğendim.

BurakTura

BurakTura

Üye
Sagopa Kajmer - Kalp Hastası Albümü İTunes'da !

crazy_burhan

crazy_burhan

Üye
Her dinledigimde iste bu favorim diyorum ama belirleyemedim hepsi cok cok cok guzel olmus,yunus abim tam kalbime dokundu yine meftuna bittim zaten ama en cok durdur beniyi dinledim sanirim, her anımı yansitiyor mukemmel olmus :)

pirenuri

pirenuri

Üye
Sagopa adamın dibidir. Her türlü oyunu çeviriyorlar arkasından ama hala ayakta

• Beğen
Tepkiler: Ediz Yiğit